“Niezgaszalni” – przedpremierowy fragment animacji

Niezgaszalni Fragment filmu
Niezgaszalni Fragment filmu (wideo) / Foto: Canal+, Caramel Film, Cine+, Kino Świat

Animacja “Niezgaszalni” zadebiutuje w polskich kinach 15 lipca tego roku. Myślicie, że lato, które nas zastało jest gorące? Dzisiejszy dzień mógłby sugerować, że tak. Pudło: dopiero w połowie przyszłego miesiąca dowiecie się, czym jest ogień. Zobaczcie nowy klip promocyjny zapowiadający tę premierę.

Niezgaszalni Fragment filmu przed lipcową premierą (wideo)

Na youtube’owym kanale polskiego dystrybutora – którym jest Kino Świat – pojawił się nowy, przedpremierowy fragment filmu “Niezgaszalni”. Sam film jest wyjątkową i pouczającą animacją o przepięknej relacji ojca oraz dorastającej córki.

Za kreskówkę odpowiadają twórcy takich tytułów jak “Kung Fu Panda”, “Jak wytresować smoka 2”, “Aline. Głos miłości” czy komediodramat “Nietykalni”. Oryginalną obsadę głosową zasilają m.in. Olivia Cooke (“Sound of Metal”), Kenneth Branagh (“Śmierć na Nilu”), William Shatner (kpt. Kirk ze “Star Treka”), Laurie Holden (“The Walking Dead”), Vincent Cassel (“Czarny łabędź”), Alice Pol i Valérie Lemercier. W polskiej wersji językowej głównej bohaterce swój głos użyczyła znana aktorka Małgorzata Socha.

Opis fabuły za oficjalną stroną dystrybutora:

— Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Samiec Alfa Recenzja

„Samiec Alfa” – recenzja nowej polskiej komedii. Męskie pranie mózgu w filmie z Trojanem i Elerykiem

Next Article
Littlemouth Dennis Quaid

Dennis Quaid w thrillerze science-fiction z Isabelle Fuhrman

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share