Nicole Kidman i Javier Bardem jako królewska para w animacji “Spellbound”

Spellbound Nicole Kidman
Spellbound Nicole Kidman i Javier Bardem zagrają królewską parę / Foto: Wikimedia Comm.

Nicole Kidman (“Wiking”) i Javier Bardem (“Skyfall”) to kolejni aktorzy, którzy dołączyli do obsady filmu animowanego “Spellbound” (zagrają w nim role głosowe). Produkcja w reżyserii Vicky Jenson ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+ jesienią tego roku.

Spellbound Nicole Kidman i Javier Bardem w obsadzie animowanego musicalu

Akcja filmu animowanego będzie toczyć się w magicznym świecie, w którym pewna młoda dziewczyna musi przełamać klątwę – za jej sprawą królestwo zostało objęte wiecznym konfliktem. Postaci Księżniczki Ellian swojego głosu udzieli Rachel Zegler – niedawno nagrodzona Złotym Globem za kreację w “West Side Story”. Nicole Kidman i Javier Bardem będą małżeńską parą – Królową Ellsmere oraz Królem Solonem.

Czytaj też: Katy Perry jako zaczarowana piosenkarka. Powstaje wyjątkowa animacja “Melody”

W obsadzie nie brakuje pierwszoligowych nazwisk. Kto jeszcze podpisał kontrakt na rolę w “Spellbound”? Między innymi John Lithgow, Nathan Lane, Jenifer Lewis, André De Shields i Jordan Fisher. Film będzie rozśpiewaną, musicalową animacją w konwencji kina fantasy. Premierę na platformie Apple TV+ zaplanowano na 11 listopada tego roku.

Muzykę do “Spellbound” skomponował Alan Menken. W przeszłości pracował on przy licznych disnejowskich produkcjach, jak “Piękna i Bestia”, “Aladyn”, “Pocahontas” czy “Mała Syrenka”.

Bardem i Kidman wystąpili w ubiegłym roku w dramacie biograficznym “Lucy i Desi” (“Being the Ricardos”), który opowiadał o życiu gwiazd szklanego ekranu – Lucille Ball oraz Desiego Arnaza.

Previous Article
Gone in the Night Zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Gone in the Night" z Winoną Ryder

Next Article
Stranger Things 4

"Stranger Things 4" dominuje nad konkurencją. Serial nadal króluje na Netfliksie

Related Posts
Total
0
Share