Nicole Kidman i Javier Bardem jako królewska para w animacji “Spellbound”

Spellbound Nicole Kidman
Spellbound Nicole Kidman i Javier Bardem zagrają królewską parę / Foto: Wikimedia Comm.

Nicole Kidman (“Wiking”) i Javier Bardem (“Skyfall”) to kolejni aktorzy, którzy dołączyli do obsady filmu animowanego “Spellbound” (zagrają w nim role głosowe). Produkcja w reżyserii Vicky Jenson ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+ jesienią tego roku.

Spellbound Nicole Kidman i Javier Bardem w obsadzie animowanego musicalu

Akcja filmu animowanego będzie toczyć się w magicznym świecie, w którym pewna młoda dziewczyna musi przełamać klątwę – za jej sprawą królestwo zostało objęte wiecznym konfliktem. Postaci Księżniczki Ellian swojego głosu udzieli Rachel Zegler – niedawno nagrodzona Złotym Globem za kreację w “West Side Story”. Nicole Kidman i Javier Bardem będą małżeńską parą – Królową Ellsmere oraz Królem Solonem.

Czytaj też: Katy Perry jako zaczarowana piosenkarka. Powstaje wyjątkowa animacja “Melody”

W obsadzie nie brakuje pierwszoligowych nazwisk. Kto jeszcze podpisał kontrakt na rolę w “Spellbound”? Między innymi John Lithgow, Nathan Lane, Jenifer Lewis, André De Shields i Jordan Fisher. Film będzie rozśpiewaną, musicalową animacją w konwencji kina fantasy. Premierę na platformie Apple TV+ zaplanowano na 11 listopada tego roku.

Muzykę do “Spellbound” skomponował Alan Menken. W przeszłości pracował on przy licznych disnejowskich produkcjach, jak “Piękna i Bestia”, “Aladyn”, “Pocahontas” czy “Mała Syrenka”.

Bardem i Kidman wystąpili w ubiegłym roku w dramacie biograficznym “Lucy i Desi” (“Being the Ricardos”), który opowiadał o życiu gwiazd szklanego ekranu – Lucille Ball oraz Desiego Arnaza.

Previous Article
Gone in the Night Zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Gone in the Night" z Winoną Ryder

Next Article
Stranger Things 4

"Stranger Things 4" dominuje nad konkurencją. Serial nadal króluje na Netfliksie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share