“Śmierć na Nilu” – superprodukcja z Armiem Hammerem, w której… ledwo uświadczymy Armiego Hammera?

Śmierć na Nilu Zwiastun
Śmierć na Nilu Zwiastun filmu / Foto Prime: 20th Century Studios, Kinberg Genre

Wytwórnia 20th Century Studios postanowiła wreszcie wydać oficjalny zwiastun filmu “Śmierć na Nilu”. Widowiskowa produkcja przeleżała na “przysłowiowej” półce ostatnie pół roku, czekając na możliwość premiery. Możliwe, że było to spowodowane kontrowersjami wokół gwiazdora – Armiego Hammera. Film ukaże się w Polsce 11 lutego 2022.

Śmierć na Nilu Zwiastun nadchodzącej premiery z Armiem Hammerem

Kryminał będzie adaptacją powieści Agathy Christie, a jego główny bohater to fikcyjny detektyw Herkules Poirot (rolę zagrał Kenneth Branagh). Poirot wybiera się w rejs po Nilu ekskluzywnym statkiem. Na miejscu zostaje zamordowana młoda milionerka, a mężczyzna postanawia rozwikłać zagadkę jej śmierci. Detektyw chce odkryć, kto był zabójcą, zanim zginie kolejny pasażer.

Armie Hammer pojawia się w filmie jako Simon Doyle i z początku uważano, że występuje w jednej z głównych ról. Tymczasem w zwiastunie i na oficjalnym plakacie filmu ledwo go widać. Prawdopodobnie wynika to z faktu, że w ciągu ostatnich miesięcy aktor stał się “wstydliwym” nazwiskiem dla 20th Century Studios. W styczniu tego roku kilka kobiet zarzuciło aktorowi, że znęcał się nad nimi fizycznie i psychicznie. Jedna powiedziała w mediach, że Hammer miał “fantazje kanibalistyczne” i “marzył o gwałceniu swoich partnerek”.

Do sieci zaczęły wypływać prywatne wiadomości, domniemanie wysyłane przez Hammera, w których potwierdził, że jest agresorem i ma ciągoty do kanibalizmu. Samą “Śmierć na Nilu” nakręcono przed wyciekiem tych informacji – w 2019 roku. Później premierę uniemożliwiła dodatkowo pandemia COVID-19.

W filmie kryminalnym “Śmierć na Nilu”, poza Hammerem i Branaghiem, występują też Annette Bening, Gal Gadot, Jennifer Saunders, Tom Bateman, Russell Brand, Dawn French, Ali Fazal, Sophie Okonedo, Letitia Wright, Rose Leslie i Emma Mackey.

Śmierć na Nilu Zwiastun – wideo

Previous Article
Oscary 2022

Oscary 2022: aktualna shortlista i kandydaci do nagród. Prenominacje w dziesięciu kategoriach

Next Article
Hotel Transylwania: Transformania

“Hotel Transylwania: Transformania” – nowe plakaty z wizerunkami postaci

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share