Dennis Quaid w thrillerze science-fiction z Isabelle Fuhrman

Littlemouth Dennis Quaid
Littlemouth Dennis Quaid w obsadzie filmu science-fiction / Foto: “Strahan, Sara and Keke” – kanał na YouTubie

Dennis Quaid (“Natręt”, “American Underdog”) jest jednym z aktorów, którzy dołączyli do obsady filmu fantastycznonaukowego “Littlemouth”. Będzie to opowieść o właścicielu firmy technologicznej, który oferuje głównej bohaterce nietypowe zlecenie. Może okazać się ono niebezpieczne.

Littlemouth Dennis Quaid dołącza do obsady filmu

Bohaterką filmu będzie młoda dziewczyna, która interesuje się informatyką. Miliarder zarządzający imperium technologicznym zatrudnia ją, by pracowała przy tajnym projekcie, który może całkowicie zmienić naszą przyszłość – a zwłaszcza życie i położenie ludzi na świecie. Projekt jest pewnym ryzykiem dla nowozatrudnionej, ale sam szef jest charyzmatyczny i przekonujący. Przodującą rolę kobiecą zagra Isabelle Fuhrman.

25-letnia Fuhrman jest, oczywiście, najbardziej znana z roli tytułowej w horrorze “Sierota” (2009). Już wkrótce pojawi się zresztą w kontynuacji tego klasyku (“Orphan: First Kill”). W dorobku gwiazdy znajdują się niedawne tytuły: “Escape Room: Najlepsi z najlepszych” (2021), “Nowicjuszka” (’21) czy “Korytarzem w mrok” (’18).

Kto jeszcze wystąpi w filmie “Littlemouth”? Obsadę zasilają także Josh Hutcherson (“Igrzyska śmierci”, “Disaster Artist”), Kiera Allen (“Biegnij!”) oraz David Thewlis (“Teoria wszystkiego”). Obraz kręcony będzie na Kajmanach; reżyserem jest Jonathan Sobol. Ostatnio nakręcił on dramat “Padre” z Nickiem Nolte’m, a wcześniej – “Sztukę kradzieży” z Kurtem Russellem i Mattem Dillonem. Sobol napisał też scenariusz filmu.

Filmografię Dennisa Quaida – który gra, oczywiście, tajemniczego miliardera – zamyka dramat biograficzny “Reagan”, gdzie aktor gra 40. prezydenta USA Ronalda Reagana.

Previous Article
Niezgaszalni Fragment filmu

"Niezgaszalni" - przedpremierowy fragment animacji

Next Article
Fatalne zauroczenie Toby Huss

Gwiazdor "Dickinsona", Toby Huss, wystąpi w serialu "Fatal Attraction"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share