Małgorzata Socha poleca film “Niezgaszalni” – zobacz zwiastun

Niezgaszalni Zwiastun
Niezgaszalni Zwiastun filmu animowanego / Foto: Canal+, Caramel Film, Cine+, Kino Świat

Małgorzata Socha poleca film “Niezgaszalni” – nową animację, którą wprowadzi w Polsce na ekrany Kino Świat. Kanadyjsko-francuska koprodukcja powinna przykuć uwagę najmłodszych widzów oraz ich rodziców. Mamy dla Was pierwszy zwiastun.

Niezgaszalni Zwiastun animacji o dzielnej strażaczce

Socha tak zapowiada “Niezgaszalnych”: “To film o fantastycznej, młodej strażaczce, która przełamuje stereotypy i nie boi się sięgać po marzenia. Musicie to zobaczyć.” Animacja ukaże się w polskich kinach już za niecałe dwa miesiące – 15 lipca. Jest to nowa propozycja od twórców takich dzieł jak “Kung Fu Panda”, “Jak wytresować smoka 2”, “Aline. Głos miłości” czy komediodramat “Nietykalni”.

“Niezgaszalni” to nowa produkcja z gatunku animacji, komedii i kina przygodowego. Oryginalną obsadę głosową zasilają m.in. Olivia Cooke (“Sound of Metal”), Kenneth Branagh (“Śmierć na Nilu”), William Shatner (kpt. Kirk ze “Star Treka”), Laurie Holden (“The Walking Dead”), Vincent Cassel (“Czarny łabędź”), Alice Pol i Valérie Lemercier. W polskiej wersji językowej głównej bohaterce swój głos użyczyła Małgorzata Socha.

Opis fabuły za oficjalną stroną dystrybutora (Kino Świat):

— Georgia od najmłodszych lat marzy o tym, aby iść w ślady ojca i pracować w nowojorskiej straży pożarnej. Niestety, żyje w czasach, gdy kobiety nie mogą jeszcze wykonywać przypisanych mężczyznom zawodów. Wszystko to zmienia się jednak, kiedy tajemniczy sprawca zaczyna podpalać budynki na Broadwayu, a strażacy z Nowego Jorku – jeden po drugim – znikają w tajemniczych okolicznościach. W tej sytuacji zdesperowany burmistrz przywraca do służby ojca Georgii, który ma za zadanie przeprowadzić śledztwo i zatrzymać podpalacza. Aby pomóc tacie w trudnej misji, dziewczynka przebiera się za chłopaka i jako ochotnik „Joe” wstępuje w szeregi strażaków. Tak zaczyna się jej niezwykła przygoda, ale i zacięta walka z czasem, w której stawką jest nie tylko realizacja marzeń, ale też bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców miasta.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Mission: Impossible 7 Zwiastun

Tom Cruise w pierwszym trailerze "Mission: Impossible 7"

Next Article
Ostatni ślad

"Ostatni ślad" z Gerardem Butlerem już wkrótce na VOD. Kiedy premiera?

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share