Zachary Levi i Gina Rodriguez zagrają rodziców “Małych agentów”

Mali agenci Zachary Levi
Mali agenci Zachary Levi w obsadzie filmu Netfliksa / Foto: Wikimedia Comm.

Zachary Levi (znany z superbohaterskiego widowiska “Shazam!”) oraz Gina Rodriguez (znana z tytułowej roli w serialu “Jane the Virgin”) wystąpią w reboocie “Małych agentów”. W nowej wersji znanego klasyku przedstawiona zostanie nam nowa rodzina superszpiegów. Nad projektem nadal będzie czuwał Robert Rodriguez.

Mali agenci Zachary Levi i Gina Rodriguez dołączają do obsady

Zachary Levi jest amerykańskim aktorem walijskiego pochodzenia, który występował między innymi w serialu “Chuck” i był Fandralem w widowisku “Thor: Mroczny świat”, ale największy rozgłos zyskał za sprawą tytułowej kreacji w filmie “Shazam!” (w grudniu odbędzie się premiera sequela). Niedawno widzieliśmy Leviego w dramacie sportowym “American Underdog”, gdzie grał Kurta Warnera – popularnego zawodnika futbolu amerykańskiego.

Projekt “Spy Kids” powstaje na zamówienie serwisu Netflix, a w pracach przygotowawczych uczestniczą studia Skydance i Spyglass. Tytułowych małych agentów zagrają Everly Carganilla i debiutujący młody aktor Connor Esterson. W filmie pojawi się wątek groźnego wirusa komputerowego, który przypadkiem zostaje “puszczony” w świat. Dzieciaki muszą zrobić, co w ich mocy, by nie doszło do katastrofy.

Zachary Levi i Gina Rodriguez zagrają rodziców młodocianych szpiegów. Robert Rodriguez zajmie się reżyserią i produkcją nowych “Małych agentów”; napisał też scenariusz. Już jakiś czas temu zaznaczono, że w reboocie przedstawiona zostanie “multikulturowa” rodzina superszpiegów (Gina Rodriguez pochodzi z rodziny o portorykańskich korzeniach).

W poprzednich odsłonach serii rodziców agentów grali Antonio Banderas i Carla Gugino, a same dzieci – Alexa Vega i Daryl Sabara.

Robert Rodriguez ma już na koncie współpracę z platformą Netfliksa. Był twórcą dość chłodno przyjętej komedii przygodowej “Będziemy bohaterami” (2020) z udziałem między innymi Pedro Pascala.

Previous Article
The Old Guard 2 Zdjęcia z planu

"The Old Guard 2": Theron na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

Next Article
The Green Hornet and Kato Leigh Whannell

Twórca "Piły" i "Niewidzialnego człowieka" znów współpracuje z Universalem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share