ZWIASTUN: “Eraser: Reborn” – reboot filmu z Arnoldem Schwarzeneggerem

Eraser: Reborn Zwiastun
Eraser: Reborn Zwiastun filmu / Foto Prime: Warner Bros. Home Entertainment

Warner Bros. udostępnił w sieci pierwszy oficjalny zwiastun swojego nadchodzącego widowiska “Eraser: Reborn”. Będzie to luźny reboot kasowego “Egzekutora” z Arnoldem Schwarzeneggerem.

Eraser: Reborn Zwiastun filmu akcji z Dominiciem Sherwoodem

Film ukaże się od razu na rynku DVD/Blu-ray oraz w sprzedaży cyfrowej 7 czerwca, a następnie – jesienią tego roku – zostanie wydany na platformie streamingowej HBO Max. Oficjalnym dystrybutorem jest studio Warner Bros. Home Entertainment.

Fani oryginalnego “Egzekutora” muszą wiedzieć, że “Eraser: Reborn” nie jest kontynuacją, a rebootem “jedynki”. Arnold Schwarzenegger nie powrócił w roli głównej, która przypadła w udziale angielskiemu aktorowi Dominicowi Sherwoodowi (“Shadowhunters”, “Miliardowy okup”). 31-latek występuje w nowym “Egzekutorze” jako Mason Pollard – mężczyzna specjalizujący się w pozorowaniu uśmierceń i zacieraniu śladów po osobach, które chcą “przepaść” bez śladu.

Część akcji filmu toczy się w afrykańskim Kapsztadzie. Pollard odkrywa, że urządzono na niego polowanie – tym razem to on ma zostać “wymazany” przez grupę przestępców. W obsadzie filmu “Eraser: Reborn” znajdują się również Eddie Ramos, Mampho Brescia, Colin Moss, Jacky Lai i McKinley Belcher III. Reżyserią filmu zajął się John Pogue – twórca “Piekielnej głębi 3”, scenarzysta “Sekty” i “Wydziału pościgowego”.

Czytaj też: Arnold Schwarzenegger apeluje do Rosjan – “Jesteście karmieni propagandą, wojnę zaczął Putin”

Eraser: Reborn Zwiastun – wideo

Previous Article
Werewolf Game Tony Todd

Tony Todd w filmie na podstawie gry towarzyskiej Mafia

Next Article
Amy Schumer

Amy Schumer chce, by Wołodymyr Zełenski wygłosił przemówienie podczas gali oscarowej

Related Posts
Total
0
Share