“American Underdog” – zwiastun dramatu o tematyce futbolowej. Zachary Levi jako Kurt Warner

American Underdog Zwiastun
American Underdog Zwiastun filmu / Foto Prime: Lionsgate, Kingdom Story Comp., Erwin Brothers Entert., City on a Hill Productions

Już 25 grudnia w amerykańskich kinach debiutuje dramat sportowy “American Underdog” – w roli głównej Zachary Levi jako postać rzeczywista, futbolista Kurt Warner. To film o spełnianiu amerykańskiego snu i walce o swoje marzenia.

American Underdog Zwiastun dramatu sportowego z Zacharym Levim

Kurt Warner grał dla National Football League (NFL) przez dwanaście sezonów, reprezentując m.in. drużyny Arizona Cardinals i St. Louis Rams. Warner przez dłuższą chwilę pozostawał niewybranym zawodnikiem i nie miał okazji rozwinąć skrzydeł, aż wreszcie przyniósł swojej drużynie mistrzostwo podczas 34. finału o mistrzostwo NFL na Super Bowl w 2000 roku.

Film “American Underdog”, reżyserowany przez Andrew i Jona Erwinów, stanowi biografię Warnera i opowiada o jego karierze zanim włączono go w skład futbolowego Hall of Fame. W dramacie sportowym, poza Zacharym Levim (“Shazam!”) wystąpili też Dennis Quaid (jako trener futbolu Dick Vermeil), Anna Paquin, Chance Kelly, Adam Baldwin, Ser’Darius Blain, Bruce McGill i Danny Vinson.

“American Underdog” to klasyczna opowieść typu “od zera do bohatera”. Na razie nie wiadomo, kiedy film ukaże się w Polsce.

American Underdog Zwiastun – wideo

Previous Article
Hokus pokus 2

Sarah Jessica Parker jako czarownica latająca na... mopie. Klip zza kulis filmu "Hokus pokus 2"

Next Article
Wiedźmin: Rodowód krwi Zwiastun

"Wiedźmin: Rodowód krwi" - nowy, epicki zwiastun serialu Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share