“The Old Guard 2”: Theron na pierwszych zdjęciach z planu filmowego

The Old Guard 2 Zdjęcia z planu
The Old Guard 2 Zdjęcia z planu / Foto: Twitter.com/CharlizeAfrica

Na oficjalnym profilu Charlize Theron w serwisie Twitter ukazały się dwie pierwsze fotografie z planu zdjęciowego “The Old Guard 2”. Projekt powinien mieć premierę w przyszłym roku i poza laureatką Oscara zobaczymy w nim między innymi Umę Thurman czy Chiwetela Ejiofora.

The Old Guard 2 Zdjęcia z planu, a na nich m.in. Charlize Theron

Sequel powstanie na zamówienie Netfliksa. Na Twitterze Charlize Theron zamieściła dwa zakulisowe zdjęcia i opatrzyła je opisem: “Ruszajmy do pracy”. Na fotografiach z planu widzimy: samą Theron, KiKi Layne, Marwana Kenzariego, Chiwetela Ejiofora, Lucę Marinelliego, Henry’ego Goldinga oraz reżyserkę Victorię Mahoney.

W obsadzie “The Old Guard 2” znajdują się ponadto Uma Thurman, Matthias Schoenaerts i Veronica Ngo. Na razie nie wiadomo, w kogo wcieli się pierwsza z wymienionych. Widzieliśmy ją jednak w licznych filmach z gatunku akcji (jak np. “Kill Bill”) i pewnym jest, że świetnie poradziłaby sobie chociażby w scenach walki.

Pierwsza część “The Old Guard” opowiadała o grupie superżołnierzy – tak zwanych obrońców ludzkości, którzy otrzymali dar nieśmiertelności i posiadają supermoce. Charlize Theron grała postać niejakiej Andy alias Andromache – liderki elitarnego teamu, a zarazem najstarszej członkini grupy.

Scenariusz sequela – podobnie jak w przypadku części pierwszej – przygotował Greg Rucka. Producentami będą Theron, Gina Prince-Bythewood, Beth Kono, AJ Dix, David Ellison, Marc Evans, Dana Goldberg i Don Granger.

Pierwszy “The Old Guard” zadebiutował na Netfliksie w lipcu 2020 roku. W pierwszy weekend po swojej premierze był najczęściej oglądanym tytułem giganta VOD. Film zdobył cztery nominacje do nagrody People’s Choice oraz cztery do Critics’ Choice Super Awards (wygrał w kategorii najlepszy film superbohaterski). Obraz był też chwalony za podjęty w nim wątek homoseksualny (jego bohaterami byli między innymi dwaj superbohaterowie, którzy znajdują się w gejowskim związku).

Previous Article
Czarny telefon

Paliwo dla sennych koszmarów: zabójczy Ethan Hawke na plakacie "Czarnego telefonu"

Next Article
Mali agenci Zachary Levi

Zachary Levi i Gina Rodriguez zagrają rodziców "Małych agentów"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share