Uma Thurman wystąpi w sequelu netfliksowego “The Old Guard”

The Old Guard 2 Uma Thurman
The Old Guard 2 Uma Thurman wystąpi w sequelu filmu Netfliksa / Foto: Wikimedia Commons

Uma Thurman (“W cieniu podejrzeń”) i Henry Golding (“Dżentelmeni”) dołączyli do obsady filmu “The Old Guard 2”, który ukaże się na Netfliksie. Będzie to sequel superbohaterskiego widowiska w reżyserii Giny Prince-Bythewood, które okazało się wielkim hitem giganta streamingowego dwa lata temu.

The Old Guard 2 Uma Thurman w obsadzie superbohaterskiego sequela

Wiadomo, że w kontynuacji wystąpią aktorzy znani z pierwszej części “The Old Guard”: Charlize Theron, Marwan Kenzari, Luca Marinelli, Chiwetel Ejiofor, KiKi Layne, Matthias Schoenaerts i Veronica Ngo. “Jedynka” opowiadała o grupie superżołnierzy – tak zwanych obrońców ludzkości, którzy otrzymali dar nieśmiertelności i posiadają supermoce. Theron grała postać niejakiej Andy alias Andromache – liderki elitarnego teamu, a zarazem najstarszej członkini grupy.

Teraz dowiadujemy się, że w sequelu pojawiają się Uma Thurman i Henry Golding. Na stanowisko reżyserskie wybrano Victorię Mahoney, która niedawno pracowała między innymi przy serialach “Nocne niebo” i “Kraina Lovecrafta”. Scenariusz – podobnie jak w przypadku części pierwszej – przygotował Greg Rucka. Producentami będą Theron, Gina Prince-Bythewood, Beth Kono, AJ Dix, David Ellison, Marc Evans, Dana Goldberg i Don Granger.

Pierwszy “The Old Guard” zadebiutował na Netfliksie w lipcu 2020 roku. W pierwszy weekend po swojej premierze był najczęściej oglądanym tytułem giganta VOD. Przez kolejne tygodnie również utrzymywał się w czołowej piątce największych hitów Netfliksa; był przebojem w wielu krajach dookoła świata. Miesiąc po premierze “The Old Guard” mógł pochwalić się wynikiem 186 mln godzin łącznego oglądania przez widzów.

Film zdobył cztery nominacje do nagrody People’s Choice oraz cztery do Critics’ Choice Super Awards (wygrał w kategorii najlepszy film superbohaterski). Krytycy szczególnie ciepło przyjęli wątek LGBTQ, który pojawił się w filmie. Jego bohaterami byli między innymi dwaj superbohaterowie, którzy znajdują się w gejowskim związku. Z tego powodu “The Old Guard” był też nominowany do nagrody GLAAD w kategorii najlepszy film wydany w szerokiej dystrybucji.

Co ciekawe gwiazda “The Old Guard”, Charlize Theron, zapowiedziała niedawno, że wyprodukuje serial superbohaterski o tematyce gejowskiej dla platformy HBO Max.

Previous Article
Knock at the Cabin

"Knock at the Cabin" coraz bliżej. Ukończono prace na planie zdjęciowym

Next Article
Na noże 2 Oficjalny tytuł

"Na noże 2" - znamy oficjalny tytuł. Nowe wieści od Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share