Zwiastun dreszczowca “Gone in the Night” z Winoną Ryder

Gone in the Night Zwiastun
Gone in the Night Zwiastun filmu / Foto: BoulderLight, Post Film, Vertical Entertainment

Amerykańskie studio Vertical Entertainment udostępniło w sieci oficjalny zwiastun nadchodzącego dreszczowca o wymownym tytule “Gone in the Night” – w roli głównej występuje w nim Winona Ryder, gwiazda “Stranger Things”. Upiorne widowisko będzie miało swoją premierę już w przyszłym miesiącu.

Gone in the Night Zwiastun nowego thrillera z udziałem Winony Ryder

Film był dotychczas znany pod tytułem “The Cow”, który postanowiono jednak zmienić. To dobra decyzja – nowa nazwa jest chłodna, dająca do myślenia i budząca dreszcze. Winona Ryder występuje tu jako główna bohaterka, Kath, która wyrusza w ustronne miejsce w środku lasu wspólnie ze swoim chłopakiem (John Gallagher Jr.). Para wynajęła domek i chce spędzić weekend z dala od miejskiego zgiełku. Niestety, okazuje się, że posiadłość jest już zamieszkana przez kogoś innego.

Wstępnie fabuła przypomina więc tę z ogłoszonego niedawno projektu HBO Max “The Parenting”. Tyle tylko, że w przypadku tego filmu zagrożenie jest paranormalne, a sam obraz jest komedią, natomiast “Gone in the Night” stanowi “rasowy” thriller poprzeplatany zapewne z elementami kina grozy. W domku letniskowym Kath i jej partner spotykają młodszą parę. Doszło do błędu w systemie wynajmu i nieznajomi postanawiają jakoś przetrwać urlop w swoim towarzystwie. Niespodziewanie chłopak Kath przepada bez śladu – podobnie jak nowo poznana dziewczyna. Bohaterka chce za wszelką cenę wyjaśnić, co się stało. Prawda okaże się dla niej szokiem. Zobaczcie oficjalny zwiastun “Gone in the Night”.

Dreszczowiec w reżyserii Eliego Horowitza miał swoją światową premierę na festiwalu South by Southwest 13 marca. Po pokazie uzyskał pozytywne recenzje między innymi od dziennikarzy “Screen Rant”, “TheWrap” czy “Film Threat”. Dystrybucją w Stanach Zjednoczonych zajmie się Vertical Entertainment. Thriller ukaże się w USA 15 lipca na ekranach kinowych oraz 2 sierpnia na platformach VOD. O premierze w Polsce nic obecnie nie wiadomo.

W filmie poza Ryder i Gallagherem Jr. występują także Dustin Ingram, Brianne Tju, Dermot Mulroney, Owen Teague, Chesi Ho, Nina E. Jordan, Alain Uy i Kunal Prasad. Horowitz, który jest reżyserem, napisał również scenariusz wraz z Matthew Derbym.

Czytaj też: Sebastian “Zimowy Żołnierz” Stan wystąpi w thrillerze psychologicznym od A24

Previous Article
Smile Zwiastun

WIDEO: Upiorne uśmiechy i krwawe "przygody" w zwiastunie horroru "Smile"

Next Article
Spellbound Nicole Kidman

Nicole Kidman i Javier Bardem jako królewska para w animacji "Spellbound"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share