Sebastian “Zimowy Żołnierz” Stan wystąpi w thrillerze psychologicznym od A24

A Different Man Sebastian Stan
A Different Man Sebastian Stan dołącza do obsady filmu wytwórni A24 / Foto: Wikimedia Commons

Sebastian Stan – znany m.in. jako Zimowy Żołnierz alias Bucky Barnes z filmów i seriali Marvela – wystąpi w nowym projekcie wytwórni A24. Obraz zatytułowany “A Different Man” będzie thrillerem psychologicznym w stylu nagrodzonego Złotą Palmą “Personal Shopper” Oliviera Assayasa.

A Different Man Sebastian Stan w obsadzie thrillera od studia A24

Sebastian Stan wystąpi w “A Different Man” w roli przodującej. Bohaterem dreszczowca będzie Edward – wieczny outsider, który planuje rozpocząć życie na nowo, zupełnie “od zera”. Mężczyzna bierze udział w operacji rekonstrukcji twarzy i wierzy, że może żyć jako kompletnie nowy człowiek. Jednocześnie powstaje spektakl sceniczny, który oparty jest na wydarzeniach z jego “poprzedniego” życia. Edward popada w obsesję na punkcie aktora, który ma go zagrać.

Film wyreżyseruje Aaron Schimberg, twórca niezależnego dramatu “Uwięzieni” (2018); jest on również autorem scenariusza. Producentami thrillera będą Christine Vachon (“Daleko od nieba”, “Carol”), Vanessa McDonnell, Jason Reif i Gabriel Mayers, a Sebastian Stan zajmie stanowisko producenta wykonawczego. W obsadzie znajdują się obecnie także Renate Reinsve (gwiazda oscarowego “Najgorszego człowieka na świecie”) oraz Adam Pearson (znany z pamiętnej kreacji Zdeformowanego Mężczyzny w dreszczowcu sci-fi “Pod skórą”).

“A Different Man” znajduje się obecnie na etapie preprodukcji. Za realizację projektu odpowiedzialne będą wytwórnie Grand Motel i Killer Films. Prace na planie sfinansuje studio A24. Do wcześniejszych thrillerów psychologicznych tej wziętej wytwórni należą m.in.: “Wróg” (2013; w roli głównej Jake Gyllenhaal), “Zło we mnie” (2015), “Climax” (2018) czy “Zabicie świętego jelenia” (2017; w obsadzie Colin Farrell).

Czytaj też: “X” w reżyserii Ti Westa – recenzja nowego slashera od studia A24. Ambitny, transgresyjny horror

Sebastiana Stana widzieliśmy niedawno w serialu “Pam i Tommy”, gdzie grał Tommy’ego Lee – byłego ukochanego Pameli Anderson. Odcinkowa produkcja dostępna jest w katalogu serwisu Disney+, który od połowy czerwca działa w Polsce.

Previous Article
Na wschód od Edenu Florence Pugh

Florence Pugh wystąpi w serialowej adaptacji "Na wschód od Edenu"

Next Article
American Horror Stories Sezon 2

"American Horror Stories" - plakat sezonu 2. Kiedy premiera?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share