WIDEO: Upiorne uśmiechy i krwawe “przygody” w zwiastunie horroru “Smile”

Smile Zwiastun
Smile Zwiastun przerażającego horroru od wytwórni Paramount / Foto: Paramount, Temple Hill

Już wkrótce premierę zaliczy horror “Smile” z udziałem m.in. Kyle’a Gallnera, Kala Penna i Sosie Bacon. Studio Paramount zaprezentowało właśnie oficjalny zwiastun tego obiecującego filmu grozy. Jest na co czekać?

Smile Zwiastun nowego horroru od wytwórni Paramount

O czym opowie horror “Smile”? Doktor psychiatrii Rose Cotter jest świadkiem dziwacznego i traumatyzującego wypadku z udziałem swojego pacjenta. Po tym zdarzeniu kobieta zaczyna doświadczać przerażających sytuacji, których nie potrafi w żaden sposób wyjaśnić. Na domiar złego wizje prześladują tylko Rose. Górę nad jej życiem bierze poczucie paraliżującego strachu. Aby uciec z tej straszliwej, nowej rzeczywistości, Rose musi skonfrontować się ze swoją trudną przeszłością.

W filmie główną bohaterkę nawiedzają upiorne postacie o przerażającym, nieludzkim uśmiechu. Czasem dokonują one potwornych czynów: niech przykładem będzie scena z końcówki trailera, w której głowa pewnej kobiety… nie – musicie zobaczyć to sami.

Postać Rose zagrała Sosie Bacon – córka Kyry Sedgwick i Kevina Bacona, znana m.in. z serialu Amazon Prime Video “Tak to widzimy”. Obsadę “Smile” zasilają również: Kyle Gallner (“Krzyk”), Kal Penn (“O dwóch takich, co poszli w miasto”), Caitlin Stasey (“All Cheerleaders Die”), Jessie T. Usher (“Dzień Niepodległości: Odrodzenie”), Rob Morgan (“Stranger Things”), Judy Reyes, Gillian Zinser i Nick Arapoglou.

Film wyreżyserował Parker Finn na podstawie własnego scenariusza. Jest to pełnometrażowy debiut reżyserski Finna, który wcześniej nakręcił między innymi nagradzany krótki metraż “Laura Hasn’t Slept”. Producentami “Smile” są Marty Bowen, Isaac Klausner, Robert Salerno i Wyck Godfrey.

Za realizację horroru “Smile” odpowiadają studia Paramount Players i Temple Hill Entertainment. Obraz zostanie wprowadzony do kin amerykańskich 30 września i najprawdopodobniej wkrótce potem ukaże się na VOD – na platformie Paramount+. Nie wiadomo, czy film będzie dystrybuowany w Polsce.

Previous Article
Diuna 2 Léa Seydoux

Léa Seydoux w obsadzie 2. części "Diuny". Zagra Lady Margot

Next Article
Gone in the Night Zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Gone in the Night" z Winoną Ryder

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share