Lisa Kudrow z “Przyjaciół” i Brian Cox z “Sukcesji” w gejowskiej komedii o złośliwym duchu

The Parenting Lisa Kudrow
The Parenting Lisa Kudrow i Brian Cox dołączają do obsady / Foto Prime: Wikimedia Commons

Lisa Kudrow, najbardziej kojarzona z rolą szalonej Phoebe Buffay w “Przyjaciołach”, oraz Brian Cox – czyli Logan Roy z “Sukcesji” – połączą siły w zapowiedzianej właśnie komedii HBO Max. Projekt nosi tytuł “The Parenting” i będzie opowiadał o złośliwym duchu, prześladującym dwie poznające się rodziny.

The Parenting Lisa Kudrow i Brian Cox w obsadzie nowej komedii HBO

Bohaterami filmu będą Graham i Josh. Panowie są parą i właśnie uznali, że czas, by ich rodzice wzajemnie się poznali. W tym celu wynajmują przytulną posiadłość na wsi. To nie będzie relaksujący weekend: okaże się, że dom zamieszkiwany jest przez mrocznego lokatora. Bohaterowie mierzą się z czterystuletnią, nadnaturalną siłą.

“The Parenting” będzie komedią grozy o poltergeiście – złośliwym duchu, który zadomowił się w domku do wynajęcia i nie zamierza go opuścić. Nie wybrano jeszcze aktorów do ról gejowskich, ale wiadomo, kto zagra rodziców Josha i Grahama. Jedną z par będą stanowić Lisa Kudrow i Dean Norris (“Breaking Bad“), drugą zaś – Brian Cox i Edie Falco (“Rodzina Soprano”). Wszyscy aktorzy, poza Norrisem, grali główne role w cenionych serialach HBO. Kudrow za rolę Valerie Cherish w “Wielkim powrocie” była dwukrotnie nominowana do nagrody Emmy (2006, 2015).

Film “The Parenting” wyreżyseruje Craig Johnson – twórca innych produkcji o tematyce queerowej, jak np. “Spojrzenia”, “Special” czy “Alex Strangelove”. Stanowiska producenckie zajmują Chris Bender i Jake Weiner; w realizację, poza HBO Max, zaangażowane jest studio New Line Cinema. Zdjęcia do filmu startują pod koniec marca w stanie Massachusetts.

Previous Article
Nicholas Brendon

Gwiazdor serialu "Buffy", Nicholas Brendon, nazywa Davida Boreanaza "nudziarzem" i dodaje: "Nie zasłużył na spin-off"

Next Article
Fucking Bornholm Zwiastun

Oficjalny teaser komediodramatu "Fucking Bornholm" z Maciejem Stuhrem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share