Premiera VOD: tajski horror “Medium” od twórców “Lamentu”

Medium Premiera VOD
Medium Premiera VOD / Foto: GDH 559, Showbox Entert., Jorkwang, Northern Cross, Mayfly

Na platformach VOD zadebiutował właśnie tajski horror “Medium” w reżyserii Banjonga Pisanthanakuna – twórcy “Shutter: Widmo”. Film przypomina klimatem kultowe “Blair Witch Project” i określony został przez dystrybutora jako przerażający i trzymający w napięciu straszak o opętaniu. Za jego produkcję odpowiada Hong-jin Na – reżyser nagrodzonego statuetką Asian Film Award “Lamentu”. Czy potrzebne są dodatkowe rekomendacje?

Medium Premiera VOD dobrze ocenionego azjatyckiego horroru

Opis fabuły dystrybutora (Mayfly):

— Ekipa dokumentalistów podąża za Nim, szamanką zamieszkującą magiczną krainę Isan na północy Tajlandii, której siostrzenica Mink cierpi z powodu nietypowych objawów, związanych najprawdopodobniej z jej szamańskim rodowodem. Filmowcy postanawiają śledzić młodą dziewczynę w nadziei, że uchwycą proces szamańskiego przejścia na kolejne pokolenie. Tymczasem zachowanie Mink staje się coraz bardziej niepokojące.

“Medium” zadebiutowało na platformach VOD i dostępne jest w następujących serwisach: Premiery CANAL+, Player, VOD.pl, Canal+, Canal+ Online, Play, UPC, Polsat Box Go, Orange, Multimedia Polska, Vectra, Rakuten, Toya, Netia, Inea.

Zobaczcie obiecujący i upiorny zwiastun horroru.

Źródło: Mayfly, informacja nadesłana

Previous Article
Prizefighter Russell Crowe

Russell Crowe tłucze się na gołe pięści w filmie "Prizefighter: The Life of Jem Belcher"

Next Article
Amber Heard

Johnny Depp wygrał "proces dekady". Amber Heard winna zniesławienia

Related Posts
Total
0
Share