Zac Efron zagra w “wrestlerskim” dramacie “The Iron Claw” od studia A24

The Iron Claw Zac Efron
The Iron Claw Zac Efronv w obsadzie dramatu studia A24 / Foto: Wikimedia Comm.

Zac Efron po raz kolejny postanowił udowodnić, że nie da się zaszufladkować. Niegdysiejszy gwiazdor produkcji Disneya otrzymał angaż do roli przodującej w nowym filmie wytwórni A24. Art-house’owe studio przygotowuje dramat pt. “The Iron Claw”, w którym Efron zagra jedną z kluczowych postaci. Za reżyserię będzie odpowiedzialny Sean Durkin – twórca filmu “Martha Marcy May Marlene”.

The Iron Claw Zac Efron wystąpi w dramacie A24 o tematyce wrestlerskiej

Sean Durkin będzie scenarzystą i reżyserem “The Iron Claw”. W dorobku 40-letniego filmowca znajdują się między innymi dreszczowiec “Gniazdo” (2020), serial “Southcliffe” oraz świetnie oceniony dramat psychologiczny “Martha Marcy May Marlene” (2011), wyróżniony nagrodą Independent Spirit i nominowany do Nagrody Głównej Jury na Sundance Film Festival.

“The Iron Claw” będzie dramatem osadzonym w świecie profesjonalnego wrestlingu. Film przytoczy inspirowaną prawdziwymi zdarzeniami historię rodziny von Erich, której członkowie udzielali się właśnie w sporcie zapaśniczym. Projekt ma stanowić opowieść o “drodze na sam szczyt i upadku na dno”. Akcja prawdopodobnie będzie toczyć się w latach sześćdziesiątych lub siedemdziesiątych. Można przypuszczać, że Efron wystąpi w roli jednego z wrestlerów.

Czytaj też: “Złoto” – recenzja survivalowego dramatu. Zac Efron kontra dzika natura

Studio A24 – które sfinansuje powstanie “The Iron Claw” – słynie z kinofilskich, art-house’owych produkcji. W przeszłości przedsiębiorstwo wydało tak wysublimowane tytuły, jak “Ex Machina”, “Pod skórą”, “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”, “Lobster”, “Lady Bird”, “Climax”, “Midsommar” czy “Lighthouse”. Jednym z najświeższych filmów A24 jest surrealistyczny projekt “Wszystko wszędzie naraz” z udziałem Michelle Yeoh.

Producentami “The Iron Claw” będą Tessa Ross, Derrin Schlesinger i Harrison Huffman. W pracach przy filmie uczestniczą studia Access Entertainment, House Productions i BBC Films.

Niedawno Zac Efron otrzymał również angaż do roli w niezatytułowanej komedii Netfliksa, gdzie towarzyszyć będzie mu Nicole kidman.

Previous Article
Reese Witherspoon i Will Ferrell

Witherspoon i Ferrell w nowej komedii reżysera "Sąsiadów"

Next Article
Blondynka Zwiastun

Ana de Armas jako tytułowa "Blondynka" - Marilyn Monroe - w filmie Netfliksa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share