Reżyser nowego “Mortal Kombat” nakręci film sci-fi o “zakrzywianiu” rzeczywistości

Simon McQuoid
Simon McQuoid wyreżyseruje film “Omega” dla Sony Pictures / Foto: Warner Bros., New Line Cinema, Atomic Monster

Simon McQuoid – reżyser ostatniego filmowego “Mortal Kombat” – szykuje swój nowy projekt. Nosi on tytuł “Omega”, będzie opowieścią fantastycznonaukową i powstanie dla wytwórni Sony Pictures. Co jeszcze wiemy o filmie?

Simon McQuoid – twórca Mortal Kombat – przygotowuje nowy film

Akcja filmu “Omega” będzie toczyć się na prowincji Teksasu – właściwie na kompletnym odludziu. Bohaterką będzie pewna uciśniona społecznie, poniewierana młoda kobieta, która spotyka na swojej drodze tajemniczego nieznajomego. Mieszkanka Teksasu oferuje mu swoją pomoc i w rezultacie dostaje wyjątkowy “prezent”. Jest nim nietypowa supermoc – umiejętność do zniekształcania i “zaginania” rzeczywistości. Kobieta dowiaduje się o istnieniu mrocznego podziemia oraz mocy o starożytnym pochodzeniu.

W filmie pojawi się też wątek najemników, którzy ruszają w pogoń za bohaterką. Będzie ona zmuszona udoskonalić swoje nowe umiejętności, musi też odkryć, kim naprawdę jest. Obraz wyreżyseruje Simon McQuoid, który wsławił się ubiegłoroczną, pełnometrażową adaptacją serii gier “Mortal Kombat”. Film zarobił 84 mln dolarów w kinach, był przebojem na platformie HBO Max i został oceniony lepiej niż adaptacja “MK” z 1995 roku.

Scenariusz “Omegi” przygotowała natomiast Blair Butler, w której dorobku znajdują się skrypty do “Parku grozy”, “Polaroidu”, serialu “Helstrom” czy nadchodzącego horroru “The Bride” (premiera w sierpniu).

“Omega” powstanie dla wytwórni Mandalay Pictures, producentami będą Jordan Moldo i Jason Michael Berman.

Previous Article
Czarny telefon

Ethan Hawke o "Czarnym telefonie": "Film jest tak straszny, że stracicie rozum"

Next Article
Stranger Things 4

"Stranger Things" - sezon 4. największym hitem Netfliksa od lat. Wyniki oglądalności

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share