Serial “Belfer” z Maciejem Stuhrem doczeka się 3. sezonu

Belfer Sezon 3
Belfer Sezon 3. już wkrótce / Foto: Canal+

Mamy dobre wieści dla fanów Macieja Stuhra oraz serialu “Belfer” z jego udziałem. Produkcja Canal+ doczeka się trzeciego sezonu, co raczej nikogo nie powinno zdziwić. Serial zyskał sporą rzeszę fanów i został wyróżniony kilkoma nagrodami (m.in. Orłem w 2017 r. czy statuetką specjalną Telekamery).

Belfer Sezon 3. potwierdzony przez Canal+

Pierwszy sezon “Belfra” opowiadał o zagadkowej zbrodni w niedużej mieścinie, gdzie zamordowana zostaje wzorowa uczennica. Maciej Stuhr wystąpił tu jako nauczyciel języka polskiego z Warszawy, który przybywa do Dobrowic, by podjąć pracę. Mężczyzna na własną rękę próbuje wyjaśnić tajemnicę zabójstwa licealistki.

Seria pierwsza okazała się sukcesem dla Canal+ i przyczyniła się do tego, że w czasie emisji serialu stacja była trzecim najczęściej oglądanym kanałem w Polsce. “Belfer 2” również był hitem pod względem oglądalności i dziś dowiadujemy się, że Canal+ już niebawem wyemituje 3. sezon serialu.

Reżyserem nowych odcinków “Belfra” będzie Łukasz Grzegorzek, który w swoim dorobku ma następujące produkcje filmowe: dramat “Córka trenera” z Jackiem Braciakiem, komedię obyczajową “Moje wspaniałe życie” z Agatą Buzek oraz komediodramat “Kamper” z udziałem Braciaka i Marty Nieradkiewicz.

Wiadomo, że w 3. sezonie “Belfra” główny bohater nadal będzie poznawał problemy nastoletnich bohaterów (licealistów), a jednocześnie widzowie poznają jego wątek rodzinny – mężczyzna wróci bowiem do swojego nadmorskiego miasteczka.

Czytaj też: Tomasz Kot, Grzegorz Damięcki i Konrad Eleryk w thrillerze CANAL+ ORIGINAL – trwają prace nad filmem

W prace nad scenariuszem zaangażowano Przemysława Nowakowskiego i Monikę Powalisz. Za produkcję wykonawczą “Belfra 3” odpowiada studio Opus TV, które dało widzom chociażby serial kryminalny “Klangor” z Arkadiuszem Jakubikiem.

Previous Article
Elvis Film

Film o Elvisie Presleyu będzie trwał... 4 godziny?

Next Article
Smakosz 4

"Smakosz 4" - zobacz promocyjny plakat nadchodzącego horroru

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share