Serial “Furioza” z Mateuszem Damięckim w ofercie CANAL+ Online

Furioza Serial
Furioza Serial – gdzie obejrzeć? / Foto Prime: CANAL+, Kino Świat, Hungry Crocodiles, Grizzly

W ofercie serwisu CANAL+ Online pojawił się polski serial gangsterski “Furioza”, który stanowi rozszerzenie filmu kinowego o tym samym tytule. Dlaczego warto obejrzeć tę pozycję? Odpowiedź poniżej.

Furioza Serial na podstawie niezwykle popularnego filmu

“Furioza” była jedną z najważniejszych polskich premier ubiegłego roku. Film w reżyserii Cypriana T. Olenckiego “rozbił bank” i zyskał miano jednego z największych przebojów na dużych ekranach – na pewno jeśli chodzi o rodzime produkcje. Pod koniec października, wkrótce po wydaniu do kin, twórcy poinformowali, że obraz obejrzało około 142 000 widzów. Ostatecznie “Furioza” ściągnęła na sale kinowe blisko pół miliona Polaków. Film sensacyjny wydano też za granicą, według serwisu IMDb w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

W grudniu 2021 portal “Cineuropa” podał, że “Furioza” była najpopularniejszym polskim filmem roku, a pod względem zarobków w naszym kraju wyprzedziła nawet bondowskie widowisko “Nie czas umierać”.

W ofercie CANAL+ Online pojawił się serial “Furioza”, który liczy sobie cztery odcinki. Jedną z głównych ról, tak samo jak w filmie, gra Mateusz Damięcki. Aktor pojawia się jako gangster o pseudonimie “Golden”, a na ekranie przeszedł niezwykłą metamorfozę. Serial opowiada o policjantce, “Dzikiej” (Weronika Książkiewicz), która postanawia zakończyć działalność zorganizowanej grupy przestępczej – tej samej, do której kiedyś należała.

Czytaj też: Serial “Dexter – New Blood” premierą w CANAL+. Kiedy ukaże się w Polsce?

Miniserial pojawił się w serwisie CANAL+ Online kilka dni temu i spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów. W obsadzie, poza Damięckim i Książkiewicz, zobaczymy też Konrada Eleryka, Szymona Bobrowskiego, Janusza Chabiora i Mateusza Banasiuka.

Recenzję bazowego filmu można znaleźć i przeczytać pod danym linkiem.

Previous Article
Mascarpone Premiera

Piątkowa premiera w polskich kinach: "Mascarpone"

Next Article
Cykady Recenzja

„Cykady” – recenzja gejowskiego dramatu w reżyserii Matthew Fifera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share