“Powrót do tamtych dni” – zwiastun nostalgicznego dramatu z Maciejem Stuhrem i Weroniką Książkiewicz

Powrót do tamtych dni zwiastun
Powrót do tamtych dni zwiastun / Foto Prime: Kino Świat

Do sieci trafił zwiastun dramatu “Powrót do tamtych dni” w reżyserii Konrada Aksinowicza. Maciej Stuhr, Weronika Książkiewicz i debiutant Teodor Koziar zabierają widzów w sentymentalną podróż o trzydzieści lat wstecz.

Powrót do tamtych dni Zwiastun nowego polskiego dramatu

Reżyserem “Powrotu do tamtych dni” jest Konrad Aksinowicz – twórca filmu “W spirali”, nominowanego do Złotych Lwów w kategorii Inne Spojrzenie. Aksinowicz napisał też scenariusz tego projektu. W “Powrocie…” występują Maciej Stuhr (“Sala samobójców. Hejter”), Weronika Książkiewicz (“Furioza”), Katarzyna Warnke, Teodor Koziar, Sebastian Stankiewicz, Anna Majcher, Bogdan Koca, Michał Kitliński, Anna Skubik i Andrzej Gałła.

Film opisano jako list miłosny do lat 90. Opis fabuły za stroną dystrybutora, Kino Świat:

— Jest początek lat dziewięćdziesiątych. Czternastoletni Tomek, mieszka wraz z matką (Książkiewicz) na jednym z wrocławskich osiedli. Chłopiec, podobnie jak wielu rówieśników, wychowuje się bez ojca, który wyemigrował do USA. Jednak pewnego dnia Alek (Stuhr) nieoczekiwanie staje w drzwiach rodzinnego mieszkania. Wraz z nim w życiu Tomka pojawiają się: kolorowy telewizor, klocki Lego, buty Nike i wymarzony magnetowid. Szczęście Malinowskich nie trwa jednak długo. Wszystko przez obsesję Alka, której ten nie potrafi kontrolować. Czy jego bliscy zdołają mu pomóc, zanim będzie za późno?

Jednym z partnerów filmu “Powrót do tamtych dni” była Państwowa Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Obraz pokazano premierowo na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 22 września, a już 10 grudnia trafi on na ekrany kin.

Powrót do tamtych dni Zwiastun – wideo

Previous Article
Zaułek koszmarów zwiastun

Zwiastun dreszczowca "Zaułek koszmarów", a w nim Bradley Cooper i Cate Blanchett

Next Article
Jonah Hill jako Jerry Garcia

Jonah Hill zagra tragicznie zmarłego muzyka Jerry'ego Garcię w filmie Martina Scorsese

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share