Witherspoon i Ferrell w nowej komedii reżysera “Sąsiadów”

Reese Witherspoon i Will Ferrell
Reese Witherspoon zasila obsadę nowej komedii Nicholasa Stollera / Foto: Wikimedia Comm.

Will Ferrell (“Psychiatra u boku”) i Reese Witherspoon (“Wielkie kłamstewka”) zagrają w nowej komedii reżyserowanej przez Nicholasa Stollera – twórcę dylogii “Sąsiedzi”. Projekt nie ma obecnie oficjalnego tytułu, wiadomo natomiast, że będzie dowcipnym filmem o tematyce weselnej.

Reese Witherspoon i Will Ferrell wystąpią razem w “weselnej” komedii

O nowej produkcji od Nicholasa Stollera portale filmowe piszą na razie bardzo zdawkowo. Właściwie jedyne, co o nim wiadomo, to, że będzie komedią z wątkiem ślubno-weselnym. W przeszłości powstało mnóstwo projektów, które kręciły się po podobnej “orbicie”. Wystarczy wspomnieć: “Randkę na weselu” (z Zakiem Efronem i Anną Kendrick), “Polowanie na drużbów” (z Kevinem Hartem i Kaley Cuoco), “Spadaj, tato” (z Adamem Sandlerem), “Ślubne wojny” (z Anne Hathaway) czy “Polowanie na druhny” (z Vince’em Vaughnem i Owenem Wilsonem).

Projekt na pewno uświetnią obsadzeni w rolach głównych Will Ferrell i Reese Witherspoon. On przez lata nabierał wyczucia komediowego w kultowym programie “Saturday Night Live”, a ponadto znany jest z takich hitów jak “Legenda telewizji” czy “Old School: Niezaliczona”. Ona pojawiła się w licznych komediach, z których najpopularniejsze to “Legalna blondynka”, “Dziewczyna z Alabamy” i “Wybory” Alexandra Payne’a.

Na razie nie wybrano jeszcze innych członków obsady. Wiadomo, że reżyserem filmu będzie Nicholas Stoller, który przygotuje też scenariusz. Stoller pracuje w branży filmowej od lat; z początku pisał jedynie fabuły. Stworzył skrypty do komedii “Dick i Jane: Niezły ubaw”, do “Idola z piekła rodem” z udziałem Jonah Hilla czy do filmu “Sekstaśma” z Cameron Diaz.

W dorobku reżyserskim 46-latka znajdują się m.in.: “Chłopaki też płaczą” (2008), “Jeszcze dłuższe zaręczy” (2012) czy dylogia “Sąsiedzi” (2014, ’16), w której brylowali Seth Rogen i Zac Efron. Niedawno Stoller reżyserował serial “Przyjaciele z uniwerku”, a we wrześniu ukaże się jego nowy projekt pt. “Kumple”.

Obecnie toczy się “wojna” o prawa do niezatytułowanej komedii; wkrótce dowiemy się, kto zajmie się jego dystrybucją.

Previous Article
Jon Snow bohaterem spin-offu

Jon Snow bohaterem kolejnego spin-offu "Gry o tron"?

Next Article
The Iron Claw Zac Efron

Zac Efron zagra w "wrestlerskim" dramacie "The Iron Claw" od studia A24

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share