Will Ferrell kumplem Barbie i Kena w nadchodzącej komedii Warner Bros.

Will Ferrell
Will Ferrell dołącza do obsady filmu Barbie od Warner Bros. / Foto Prime: Wikimedia Commons

Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że Will Ferrell dołączył do obsady nadchodzącego filmu o Barbie i Kenie, który przygotowuje studio Warner Bros. we współpracy z firmą Mattel. Na razie nie wiemy, jaką postać wyczaruje przed kamerą.

Will Ferrell zagra w filmie Barbie u boku Margot Robbie

Film opowie o lalce pochodzącej z tak zwanego Barbielandu – zostaje ona usunięta z tej krainy, bo nie jest wystarczająco perfekcyjna. Za karę trafia do prawdziwego świata. Rola Barbie przypadła w udziale Margot Robbie, a jej Kenem będzie Ryan Gosling. Na razie nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Will Ferrell. 54-letni komediant ma jednak w dorobku wystarczająco dużo popisowych kreacji i jednego można być pewnym: ta w “Barbie” na pewno też będzie należała do udanych.

Co ciekawe w przeszłości Ferrell zagrał w komedii o zbliżonej tematyce: wcielił się w Elfa, który opuszcza elfią krainę i wyrusza do Nowego Jorku, poszukując swojego ojca. Kogo jeszcze zobaczymy w filmie “Barbie”? Obsadę zasilają także Emma Mackey, America Ferrera, Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt, Simu Liu oraz Kate McKinnon. Ta ostatnia, podobnie jak Ferrell, zyskała sławę dzięki udziałowi w programie “Saturday Night Live”.

Margot Robbie będzie też producentką filmu (za realizację odpowiedzialne będzie jej studio LuckyChap Entertainment). Inne stanowiska producenckie zajmą Tom Ackerley, Robbie Brenner i David Heyman.

Serwis “Deadline Hollywood” sugeruje, że film nie będzie “bezdusznym” projektem, wykorzystującym popularność zabawek firmy Mattel, a w rękach reżyserki może powstać ambitna historia o standardach piękna we współczesnym świecie. Za reżyserię “Barbie” odpowiada Greta Gerwig – mająca na koncie m.in. takie pozycje jak “Lady Bird” czy “Małe kobietki”. Gerwig napisała scenariusz wraz z Noah Baumbachem.

Previous Article
Listy do M. 5

"Listy do M. 5" - pierwsze zdjęcie z filmu. Znamy datę premiery kinowej

Next Article
Spirit Halloween Christopher Lloyd

Christopher Lloyd w komedii przygodowej o tematyce halloweenowej

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share