Will Ferrell kumplem Barbie i Kena w nadchodzącej komedii Warner Bros.

Will Ferrell
Will Ferrell dołącza do obsady filmu Barbie od Warner Bros. / Foto Prime: Wikimedia Commons

Serwis “Deadline Hollywood” podaje, że Will Ferrell dołączył do obsady nadchodzącego filmu o Barbie i Kenie, który przygotowuje studio Warner Bros. we współpracy z firmą Mattel. Na razie nie wiemy, jaką postać wyczaruje przed kamerą.

Will Ferrell zagra w filmie Barbie u boku Margot Robbie

Film opowie o lalce pochodzącej z tak zwanego Barbielandu – zostaje ona usunięta z tej krainy, bo nie jest wystarczająco perfekcyjna. Za karę trafia do prawdziwego świata. Rola Barbie przypadła w udziale Margot Robbie, a jej Kenem będzie Ryan Gosling. Na razie nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Will Ferrell. 54-letni komediant ma jednak w dorobku wystarczająco dużo popisowych kreacji i jednego można być pewnym: ta w “Barbie” na pewno też będzie należała do udanych.

Co ciekawe w przeszłości Ferrell zagrał w komedii o zbliżonej tematyce: wcielił się w Elfa, który opuszcza elfią krainę i wyrusza do Nowego Jorku, poszukując swojego ojca. Kogo jeszcze zobaczymy w filmie “Barbie”? Obsadę zasilają także Emma Mackey, America Ferrera, Alexandra Shipp, Ariana Greenblatt, Simu Liu oraz Kate McKinnon. Ta ostatnia, podobnie jak Ferrell, zyskała sławę dzięki udziałowi w programie “Saturday Night Live”.

Margot Robbie będzie też producentką filmu (za realizację odpowiedzialne będzie jej studio LuckyChap Entertainment). Inne stanowiska producenckie zajmą Tom Ackerley, Robbie Brenner i David Heyman.

Serwis “Deadline Hollywood” sugeruje, że film nie będzie “bezdusznym” projektem, wykorzystującym popularność zabawek firmy Mattel, a w rękach reżyserki może powstać ambitna historia o standardach piękna we współczesnym świecie. Za reżyserię “Barbie” odpowiada Greta Gerwig – mająca na koncie m.in. takie pozycje jak “Lady Bird” czy “Małe kobietki”. Gerwig napisała scenariusz wraz z Noah Baumbachem.

Previous Article
Listy do M. 5

"Listy do M. 5" - pierwsze zdjęcie z filmu. Znamy datę premiery kinowej

Next Article
Spirit Halloween Christopher Lloyd

Christopher Lloyd w komedii przygodowej o tematyce halloweenowej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share