Ryan Phillippe i Reese Witherspoon nie chcą, by ich dzieci zobaczyły “Szkołę uwodzenia”

Ryan Phillippe nie chce, by jego dzieci odkryły film “Szkoła uwodzenia” z jego udziałem. Jest skrępowany na myśl o zawartych w nim scenach seksu.
Szkoła uwodzenia Ryan Phillippe
Szkoła uwodzenia Ryan Phillippe skrępowany scenami seksu / Foto AZN: Columbia, Sony Pictures, Original Film

Rozpoczęto prace nad serialem “Cruel Intentions”, który będzie adaptacją klasycznego filmu młodzieżowego “Szkoła uwodzenia” (1999). Komediodramat sprzed ponad dwudziestu lat opowiadał o bogatym i zdemoralizowanym rodzeństwie należącym do nowojorskiej elity. Okazuje się, że główni aktorzy, Ryan Phillippe i Reese Witherspoon, nie chcą, by obraz poznały ich dzieci. Phillippe uznał, że “Szkoła uwodzenia” to “pikantny” film.

Szkoła uwodzenia Ryan Phillippe skrępowany scenami seksu

Ryan Phillippe i Reese Witherspoon byli małżeństwem w latach 1999-2007. Mają dwoje dzieci – córkę (ur. ’99) i syna (ur. 2003). Phillippe rozmawiał niedawno z serwisem “E! Online”, któremu wyjawił, że nie chce, aby jego dzieci kiedykolwiek obejrzały “Szkołę uwodzenia” i wyjaśnił:

— Gdybym to ja miał obejrzeć swoich rodziców w scenie erotycznej, myślę, że to nie byłaby najbardziej apetyczna lub przyjemna rzecz na świecie.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze filmy młodzieżowe

W filmie pojawiły się niedwuznaczne sceny erotyczne – w jednej z nich wystąpili właśnie Phillipee i Witherspoon. 47-latek, znany z “Miasta gniewu” czy serialu “Strzelec”, przyznał, że gdyby jego dzieci trafiły na “Szkołę uwodzenia”, czułby się skrępowany:

— To mogłoby mnie odrobinę zawstydzić. Film dobrze się zestarzał, ale był pikantny. Przyznano mu kategorię wiekową “R” – mocną “R-kę”…

Podobnego zdania jest Reese Witherspoon. W rozmowie z prezenterem telewizyjnym Andym Cohenem laureatka Oscara powiedziała, że jej dzieci “nie są zainteresowane «Szkołą uwodzenia»”, a szczególnie “nie chcą oglądać scen seksu między ich rodzicami”.

Serial “Cruel Intentions” powstanie dla platformy streamingowej IMDb TV, należącej do koncernu Amazon. Na razie nie wybrano jeszcze obsady.

Previous Article
Hokus pokus 2

"Hokus pokus 2": ruszyły zdjęcia do filmu. Premiera w święto halloween 2022 roku

Next Article
Krzysztof Kiersznowski nie żyje

Krzysztof Kiersznowski nie żyje. Zmarł aktor znany z serii "Kiler"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share