“Nope” w reżyserii Jordana Peele’a – zobacz finalny zwiastun filmu

Nope Zwiastun
Nope Zwiastun #2 / Foto: Monkeypaw Prod., Universal

Studio Universal Pictures udostępniło na YouTubie finalny zwiastun nadchodzącego horroru “Nope” w reżyserii Jordana Peele’a. Poprzedni trailer był enigmatyczny i krótki. Ten nowy trwa aż trzy minuty i zawiera wiele nowych sekwencji, ale wciąż podsyca atmosferę tajemnicy. Film będzie miał nietypową fabułę i nadal stanowi swoistą zagadkę.

Nope Zwiastun #2 – Jordan Peele wraca z zagadkowym horrorem

Bohaterami horroru “Nope” są mieszkańcy odizolowanego rancza w Kalifornii, którzy są świadkami upiornych zdarzeń. O fabule niewiele wiadomo, wciąż jest ona owiana tajemnicą. Role główne w filmie grają Daniel Kaluuya i Keke Palmer. Pierwszy z wymienionych wystąpił w przeszłości w nagradzanym “Uciekaj!” Jordana Peele’a.

Kto jeszcze zagrał w “Nope”? Między innymi Steven Yeun (“The Walking Dead”), Barbie Ferreira (“Euforia”), Brandon Perea, Donna Mills, Terry Notary i Michael Wincott. Premiera wyczekiwanej produkcji w polskich kinach odbędzie się już 12 sierpnia, a światowa przypada na drugą połowę lipca. Możliwy polski tytuł to krótkie, ale wymowne: “Nie!”

Jordan Peele jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą i producentem horroru. Inne stanowiska producenckie zajęli Robert Graf (“To nie jest kraj dla starych ludzi”) i Ian Cooper (“Candyman”, 2021).

Czytaj też: “Joker 2” jednak powstanie! Todd Phillips ujawnił pełny tytuł sequela

Previous Article
Rebel Moon Anthony Hopkins

Anthony Hopkins z rolą głosową w nowym filmie Zacka Snydera

Next Article
My Policeman Zdjęcia z filmu

Harry Styles na pierwszych oficjalnych zdjęciach z dramatu "My Policeman"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share