Anthony Hopkins z rolą głosową w nowym filmie Zacka Snydera

Rebel Moon Anthony Hopkins
Rebel Moon Anthony Hopkins dołącza do obsady / Foto: Strong Heart/Demme Prod., Columbia, TriStar, Orion

Anthony Hopkins – jeden z najwybitniejszych aktorów w historii kina – ma na swoim koncie znakomite role w takich filmach jak “Milczenie owiec”, “Wichry namiętności” czy “Ojciec”. Gwiazdora takiego formatu na pewno niełatwo jest namówić do współpracy. Udało się to jednak Zackowi Snyderowi. 84-letni laureat Oscara pojawi się w produkcji science-fiction “Rebel Moon”.

Rebel Moon Anthony Hopkins zasila obsadę widowiska sci-fi

Produkcja “Rebel Moon” trwa już dość długo, ale obsadę właśnie zasiliło następne mocne nazwisko. Sir Anthony Hopkins wystąpi w filmie w roli głosowej. Takie informacje przekazano podczas imprezy Netfliksa Geeked Week. Potwierdził je również sam Zack Snyder w mediach społecznościowych.

Hopkins udzieli swojego głosu, wcielając się w postać Jimmy’ego – robota bojowego JC1435, który okazuje się mieć ludzkie uczucia. W przeszłości mechaniczny wojownik był cenionym strategiem wojennym i obrońcą króla.

W przeszłości Hopkins wystąpił w rolach głosowych między innymi w: komedii familijnej “Grinch: Świąt nie będzie” (rola narratora), dokumencie “Where I Stand: The Hank Greenspun Story” czy serialu Apple TV+ “Mythic Quest”.

Film ukaże się na Netfliksie. Zack Snyder nakręcił też “Armię umarłych” – inną widowiskową produkcję, która zadebiutowała na platformie giganta VOD. Na razie nie znamy daty premiery. Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii.

Ponoć film inspirowany jest dziełami Akiry Kurosawy oraz serią “Gwiezdne wojny”. Obsadę kosmicznego widowiska zasilają m.in. Djimon Hounsou, Charlie Hunnam, Cary Elwes, Jena Malone, Doona Bae, Sofia Boutella, Ed Skrein, Cleopatra Coleman i Michiel Huisman.

Previous Article
Dzienna zmiana Zapowiedź

WIDEO: Jamie Foxx, Scott Adkins i Dave Franco w filmie Netfliksa "Dzienna zmiana"

Next Article
Nope Zwiastun

"Nope" w reżyserii Jordana Peele'a - zobacz finalny zwiastun filmu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share