Harry Styles na pierwszych oficjalnych zdjęciach z dramatu “My Policeman”

My Policeman Zdjęcia z filmu
My Policeman Zdjęcia z filmu / Foto: Prime Video, Amazon Studios, MGC, American Independent Film Comp.

Harry Styles zagrał policjanta z lat pięćdziesiątych, który zakochuje się w innym mężczyźnie. Dramat “My Policeman”, o którym mowa, ukaże się za około pół roku, a w międzyczasie fani gwiazdora mogą nacieszyć się nowymi, oficjalnymi fotosami z filmu.

My Policeman Zdjęcia z filmu – Harry Styles biseksualnym policjantem

To nie pierwszy raz, gdy Harry Styles występuje w filmie toczącym się w ubiegłym stuleciu. Pięć lat temu aktor i wokalista pojawił się bowiem w dramacie wojennym “Dunkierka” w reżyserii Christophera Nolana, opowiadającym o pamiętnym starciu militarnym w północnej Francji. Co ciekawe już we wrześniu ukaże się natomiast thriller “Nie martw się, kochanie”. Film opowie o psychologicznej manipulacji w hermetycznie zamkniętym środowisku, a jego akcja toczy się w połowie XX wieku – w roli głównej, oczywiście, Styles.

Na profilu Amazon Prime Video w serwisie Twitter pokazano dwa pierwsze, oficjalne zdjęcia z dramatu obyczajowego “My Policeman”. Fotosy przedstawiają troje głównych bohaterów, granych przez Harry’ego Stylesa, Davida Dawsona i Emmę Corrin. Akcja toczy się w Anglii lat pięćdziesiątych. Będzie to historia trójkąta miłosnego. Biseksualny funkcjonariusz policji Tom Burgess (Styles) bierze ślub z nauczycielką szkolną, Marion. Jednocześnie utrzymuje związek z Patrickiem Hazlewoodem – kustoszem muzealnym. Panowie próbują spotykać się w tajemnicy – ten sekret może zrujnować ich życie. Część akcji osadzono też w latach dziewięćdziesiątych.

Premierę kinową filmu “My Policeman” zaplanowano na 21 października, a już 4 listopada dramat dostępny będzie na platformie VOD Prime Video. W obsadzie znajdują się też Rupert Everett, Linus Roache, Kadiff Kirwan, Jack Bandeira i Gina McKee. Reżyserem jest Michael Grandage, scenarzystą – Ron Nyswaner. Całość bazuje na książce Bethan Roberts o tym samym tytule.

Za produkcję “My Policeman” odpowiadają Greg Berlanti – twórca “Green Lantern” – Sarah Schechter, Philip Herd, Cora Palfrey oraz Robbie Rogers, piłkarz i producent telewizyjny.

Previous Article
Nope Zwiastun

"Nope" w reżyserii Jordana Peele'a - zobacz finalny zwiastun filmu

Next Article
Trevante Rhodes jako Mike Tyson

WIDEO: Trevante Rhodes jako Mike Tyson w serialu biograficznym od Hulu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share