Macaulay Culkin w thrillerze o wirusie zabijającym najbogatszych ludzi świata

Rich Flu Macaulay Culkin
Rich Flu Macaulay Culkin w obsadzie intrygującego thrillera / Foto: instagram.com/culkamania

Macaulay Culkin – niezapomniany, tytułowy bohater komedii “Kevin sam w domu” – dołączył do obsady high-conceptowego thrillera “Rich Flu”. Film opowie o nietypowej chorobie, która zabija tylko najbardziej majętne osoby. Za projekt odpowiada Pablo Larraín, twórca dramatu biograficznego “Spencer” z Kristen Stewart.

Rich Flu Macaulay Culkin w thrillerze o pogromie bogaczy

Akcja filmu toczy się w świecie, w którym nagle wybucha straszliwa pandemia. Dziwny, nieznany dotąd wirus zaczyna dziesiątkować najbogatsze osoby – zaczynając od miliarderów, a następnie uderzając w multimilionerów. Zdesperowani bogacze próbują wystawić na sprzedaż aktywa, ale te w obliczu katastrofy nikogo nie interesują. Z dnia na dzień pieniądze kompletnie tracą swoje znaczenie, a wśród bohaterów strach staje się wręcz namacalny.

Obsadę thrillera “Rich Flu” zasilił właśnie 41-letni Macaulay Culkin, który, co ciekawe, lata temu wystąpił w komedii przygodowej “Richie milioner”. Na razie nie wiadomo, kogo zagra w nadchodzącym filmie; można założyć jednak, że bogacza. W ubiegłym roku Culkin pojawiał się w dziesiątym sezonie “American Horror Story” Ryana Murphy’ego, z podtytułem “Podwójny seans”. Zagrał przymierającego głodem, pechowego artystę, który dowiaduje się o istnieniu tabletki pobudzającej w ludziach wenę twórczą.

Innym nabytkiem dyrektorów castingu został Daniel Brühl (“Bękarty wojny”), a w filmie “Rich Flu” zagra też wybrana wcześniej Rosamund Pike (“Zaginiona dziewczyna”). Projekt wyreżyseruje Galder Gaztelu-Urrutia, który napisał też scenariusz. Jest on twórcą netfliksowego filmu science-fiction “Platforma” oraz producentem “Szklanej trumny”. Stanowisko producenckie zajmie przy “Rich Flu” Pablo Larraín – nominowany do nagrody Independent Spirit za reżyserię dramatu “Jackie”.

Za realizację “Rich Flu” odpowiedzialne będą wytwórnie Fabula i Nostromo Pictures. Obecnie film znajduje się na etapie preprodukcji. Prace na planie zdjęciowym wystartują jesienią tego roku.

Czytaj też: Tom Cruise w pierwszym trailerze “Mission: Impossible 7”

Previous Article
Detektyw Jodie Foster

Jodie Foster wystąpi w 4. sezonie serialu HBO "Detektyw"

Next Article
Willow powraca jako serial

"Willow" wraca jako serialowy sequel. Zobacz zwiastun produkcji Disney+

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share