Jodie Foster wystąpi w 4. sezonie serialu HBO “Detektyw”

Detektyw Jodie Foster
Detektyw – Jodie Foster w 4. sezonie serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Serial z pogranicza kryminału i thrillera “Detektyw” powraca ze swoim 4. sezonem. Właśnie poznaliśmy nowe nazwisko, które jest z nim wiązane – to Jodie Foster. Gwiazda “Milczenia owiec” pojawi się w nowych odcinkach produkcji HBO, o czym jako pierwszy poinformował portal “Deadline Hollywood”.

Detektyw Jodie Foster w 4. sezonie serialu HBO

W marcu ujawniono, że 4. sezon emitowany będzie w USA pod tytułem “True Detective: Night Country”. Scenariusze nowych odcinków przygotowuje Issa López, która wyreżyserowała m.in. filmy “Do sławy jeden krok” i “Tygrysy się nie boją”. Z kolei producentem wykonawczym nowej serii będzie Barry Jenkins – twórca oscarowego dramatu obyczajowego “Moonlight” czy serialu “Drodzy biali!”. Znamy szczegóły fabularne.

Bohaterkami nowej serii będą – zgodnie z tytułem – dwie panie detektyw: Liz Danvers i Evangeline Navarro. Pierwszą z nich zagra właśnie Jodie Foster. Kobiety próbują wyjaśnić pewną zagadkę. Otóż w miejscowości Ennis w stanie Alaska pod osłoną nocy zaginęło sześciu mężczyzn, który pracowali w stacji arktycznej. Dosłownie przepadli oni jak kamień w wodę. Danvers i Navarro rozpoczynają dochodzenie. Dopną swego tylko wówczas, gdy uporają się z mroczną przeszłością i “wykopią” tajemnice, skryte pod wiecznym lodem Alaski.

“Night Country” będzie pierwszym sezonem “Detektywa”, przy którym nie pracuje twórca serialu, Nic Pizzolatto. Co ciekawe producentami wykonawczymi nowej serii będą aktorzy Matthew McConaughey i Woody Harrelson, którzy grali w pierwszym sezonie serialu z 2014 roku. To samo stanowisko zajmie zresztą Foster.

Wszystkie poprzednie sezony “Detektywa” opowiadały o policjantach świadczących usługi detektywistyczne oraz o morderstwach w małych miasteczkach. Serial był nominowany do sześciu nagród Emmy (zdobył jedną statuetkę) i czterech Złotych Globów.

Jodie Foster ostatni raz wystąpiła w serialu telewizyjnym w 2009 roku, podkładając głos pod Maggie w odcinku “Simpsonów” pt. “Four Great Women and a Manicure” (sezon 20., odcinek 20.).

Previous Article
Abandoned Zwiastun

Zwiastun horroru "Abandoned": Emma Roberts zamieszkuje w nawiedzonym domu

Next Article
Rich Flu Macaulay Culkin

Macaulay Culkin w thrillerze o wirusie zabijającym najbogatszych ludzi świata

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share