Kubuś Puchatek jako psychopatyczny morderca w slasherze “Blood and Honey”

Winnie the Pooh: Blood and Honey
Winnie the Pooh: Blood and Honey – powstaje horror o… Kubusiu Puchatku / Foto: Jagged Edge, ITN

Rozczulająca historia Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu doczeka się… horrorowej adaptacji. Reżyser Rhys Frake-Waterfield przygotowuje krwawą wersję doskonale znanej serii książek Alana Alexandra Milne’a. Tytuł to “Winnie the Pooh: Blood and Honey” (czyli “Kubuś Puchatek: Krew i miód”).

Winnie the Pooh: Blood and Honey – powstaje krwawy horror o… Kubusiu Puchatku

Brytyjska produkcja szykowana jest przez studio Jagged Edge Productions, a jej dystrybucją zajmie się ITN. Film znajduje się na etapie postprodukcji i powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

1 stycznia świat stworzony przez Milne’a na potrzeby serii o Puchatku trafił do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich. Zrobił to właśnie Rhys Frake-Waterfield, który jest też scenarzystą “Winnie the Pooh: Blood and Honey”. Projekt jest autorskim debiutem Brytyjczyka. Wcześniej pracował on jedynie przy niskobudżetowym filmie science-fiction “The Area 51 Incident”, w kadrach zajmujących się efektami specjalnymi. Frake-Waterfied ma jednak plany na dalszą karierę. Na swoim instagramowym profilu informuje o swoich nadchodzących projektach – noszą wdzięczne tytuły “Killer Christmas Tree” oraz “Dinosaur Prison”.

Szczegóły fabularne nie zostały ujawnione, ale pierwsze zdjęcia z filmu, jakie trafiły do sieci, sugerują, że Puchatek przedstawiony zostanie jako brutalny, psychopatyczny morderca. Możliwe, że Puchatkiem jest mężczyzna w masce lub hybryda człowieka i niedźwiedzia. W filmie pojawi się też zabójcza wersja Prosiaczka. Postacie inspirowane tymi z książek Milne’a grają Craig David Dowsett i Chris Cordell, a w obsadzie znajdują się również Amber Doig-Thorne, Danielle Scott, Maria Taylor, Danielle Ronald i May Kelly.

Wytwórnia Jagged Edge Productions odpowiada m.in. za takie tytuły jak “The Curse of Humpty Dumpty”, “Easter Killing” czy “It Came from Below”.

Disney, oczywiście, nie ma nic wspólnego z projektem Frake’a-Waterfielda. Poniżej garść zdjęć z nadchodzącego slashera.

Previous Article
Remake filmu Cube

Lionsgate przygotuje remake kultowej serii "Cube"

Next Article
Speed Racer J.J. Abrams

J.J. Abrams przygotuje serialową wersję "Speed Racera"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share