Kubuś Puchatek jako psychopatyczny morderca w slasherze “Blood and Honey”

Winnie the Pooh: Blood and Honey
Winnie the Pooh: Blood and Honey – powstaje horror o… Kubusiu Puchatku / Foto: Jagged Edge, ITN

Rozczulająca historia Kubusia Puchatka i jego przyjaciół ze Stumilowego Lasu doczeka się… horrorowej adaptacji. Reżyser Rhys Frake-Waterfield przygotowuje krwawą wersję doskonale znanej serii książek Alana Alexandra Milne’a. Tytuł to “Winnie the Pooh: Blood and Honey” (czyli “Kubuś Puchatek: Krew i miód”).

Winnie the Pooh: Blood and Honey – powstaje krwawy horror o… Kubusiu Puchatku

Brytyjska produkcja szykowana jest przez studio Jagged Edge Productions, a jej dystrybucją zajmie się ITN. Film znajduje się na etapie postprodukcji i powinien ukazać się jeszcze w tym roku.

1 stycznia świat stworzony przez Milne’a na potrzeby serii o Puchatku trafił do domeny publicznej. W praktyce oznacza to, że każdy młody filmowiec może nakręcić swoją własną fabułę o tej postaci bez ponoszenia odpowiedzialności karnej i bez naruszania praw autorskich. Zrobił to właśnie Rhys Frake-Waterfield, który jest też scenarzystą “Winnie the Pooh: Blood and Honey”. Projekt jest autorskim debiutem Brytyjczyka. Wcześniej pracował on jedynie przy niskobudżetowym filmie science-fiction “The Area 51 Incident”, w kadrach zajmujących się efektami specjalnymi. Frake-Waterfied ma jednak plany na dalszą karierę. Na swoim instagramowym profilu informuje o swoich nadchodzących projektach – noszą wdzięczne tytuły “Killer Christmas Tree” oraz “Dinosaur Prison”.

Szczegóły fabularne nie zostały ujawnione, ale pierwsze zdjęcia z filmu, jakie trafiły do sieci, sugerują, że Puchatek przedstawiony zostanie jako brutalny, psychopatyczny morderca. Możliwe, że Puchatkiem jest mężczyzna w masce lub hybryda człowieka i niedźwiedzia. W filmie pojawi się też zabójcza wersja Prosiaczka. Postacie inspirowane tymi z książek Milne’a grają Craig David Dowsett i Chris Cordell, a w obsadzie znajdują się również Amber Doig-Thorne, Danielle Scott, Maria Taylor, Danielle Ronald i May Kelly.

Wytwórnia Jagged Edge Productions odpowiada m.in. za takie tytuły jak “The Curse of Humpty Dumpty”, “Easter Killing” czy “It Came from Below”.

Disney, oczywiście, nie ma nic wspólnego z projektem Frake’a-Waterfielda. Poniżej garść zdjęć z nadchodzącego slashera.

Previous Article
Remake filmu Cube

Lionsgate przygotuje remake kultowej serii "Cube"

Next Article
Speed Racer J.J. Abrams

J.J. Abrams przygotuje serialową wersję "Speed Racera"

Related Posts
Total
0
Share