“Rebel Moon”: pierwsza grafika koncepcyjna z filmu science-fiction Zacka Snydera

Rebel Moon Zack Snyder
Rebel Moon Zack Snyder kręci widowisko sci-fi dla Netfliksa / Foto Prime: Wikimedia Commons

Jedną z zapowiadanych nowości serwisu Netflix jest film “Rebel Moon” w reżyserii Zacka Snydera. To kosmiczna opowieść, która pomimo swojego gatunku ma przypominać… “Siedmiu samurajów”. Snyder podzielił się z internautami pierwszą grafiką koncepcyjną.

Rebel Moon Zack Snyder reżyserem filmu science-fiction Netfliksa

Zack Snyder podzielił się pierwszą grafiką koncepcyjną ze swojego nowego przedsięwzięcia i zakomunikował, że wkrótce oficjalnie wystartuje okres zdjęć do filmu. Na promocyjnej fotografii widzimy grupę tajemniczych, uzbrojonych postaci. Wszystkie mają na sobie ponure, czarno-czerwone kostiumy; jednej powiewa na plecach peleryna. Grafika utrzymana jest w mrocznej, postapokaliptycznej konwencji.

Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii.

Rolę przodującą zagra w filmie Sofia Boutella – aktorka i tancerka, która wsławiła się występami w “Climaxie”, “Kingsmanie: Tajnych służbach” oraz “Mumii”. Niedawno widzieliśmy ją w filmie łączącym horror z kinem akcji – “Więźniach Ghostland”, u boku Nicolasa Cage’a.

Scenariusz “Rebel Moon” przygotowali Zack Snyder, Kurt Johnstad i Shay Hatten. Według zapowiedzi twórców obraz będzie wariacją na temat “Siedmiu samurajów” Kurosawy, tyle że osadzoną w przestrzeni kosmicznej. Snyder deklaruje, że jest olbrzymim fanem stylistyki science-fiction oraz kina przygodowego.

Na razie nie wiadomo, kiedy “Rebel Moon” ukaże się na Netfliksie. Snyder nakręcił też “Armię umarłych” – inną widowiskową produkcję, która zadebiutowała na platformie giganta VOD.

Previous Article
Najlepsze filmy sylwestrowe

Top 5: Najlepsze filmy o tematyce sylwestrowej

Next Article
Strażnicy Galaktyki 3 Zoe Saldana

Zoe Saldana na nowym zdjęciu zza kulis "Strażników Galaktyki 3"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share