“Hokus pokus 2” – Disney ujawnił oficjalną datę premiery wyczekiwanego sequela

Hokus pokus 2 Data premiery
Hokus pokus 2 Data premiery ujawniona! / Foto: Walt Disney Pict., Buena Vista Pict.

Siostry Sanderson już wiedzą, kiedy nastraszą dzieciaki w tym roku. Koncern Disneya wyjawił, kiedy nareszcie ukaże się sequel filmu “Hokus pokus” z udziałem Bette Midler, Sarah Jessiki Parker i Kathy Najimy. Nastąpi to o okrągły miesiąc wcześniej, niż dotąd zakładaliśmy.

Hokus pokus 2 Data premiery już oficjalnie znana!

“Hokus pokus 2” to tytuł nadchodzącej komedii familijnej lub, jeśli wolicie, komedii z dreszczykiem. Bohaterkami kontynuacji ponownie będą trzy potężne wiedźmy, polujące na grupę dzieci. W głównych rolach wracają Middler (jako Winifred Sanderson), Parker (jako Sarah) oraz Najimy (jako Mary). Fabuła filmu prezentuje się następująco:

– Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powoduje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku – halloween.

“Halloween” to słowo-klucz. Z uwagi na tematykę podejrzewano, że film zadebiutuje w ofercie streamingowej tuż przed 31 października. Pudło: ogłoszono, że premiera “Hokus pokus 2” odbędzie się o cały miesiąc wcześniej, już 30 września. Komedia nie zostanie wprowadzona do kin; pojawi się na platformie VOD Disney+. Od połowy czerwca będzie ona dostępna także w naszym kraju.

Film zapowiadany jest przez Disneya jako “upiorny sequel halloweenowego klasyku”. Wszyscy pokładają w nim wielkie nadzieje, ale powrót tercetu głównych aktorek uspokaja – z nimi na pokładzie kontynuacja musi się udać.

W “Hokus pokus 2” występują również Doug Jones, Sam Richardson, Hannah Waddingham, Lilia Buckingham, Whitney Peak, Belissa Escobedo, Froy Gutierrez i Tony Hale. Ginger Minj, Kornbread Jeté i Kahmora Hall zasilają obsadę, grając drag queens przebrane za trzy wiedźmy. Thora Birch – która w “jedynce” grała główną rolę dziecięcą – nie powróci w sequelu. Była zajęta pracą na planie “Wednesday” – czyli nadchodzącego serialu Netfliksa o Rodzinie Addamsów.

Ponoć Christina Aguilera nagrała piosenkę specjalnie na soundtrack z filmu “Hokus pokus 2”.

Previous Article
1932 Harrison Ford

Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami ranczerskiego serialu od studia Paramount

Next Article
Grammar Rodeo

Jon Watts nakręci "Gwiezdne wojny" w stylu produkcji Amblina

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share