Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami ranczerskiego serialu od studia Paramount

1932 Harrison Ford
1932 – Harrison Ford i Helen Mirren gwiazdami nowego serialu / Foto: Wikimedia Comm.

Harrison Ford (“Blade Runner 2049”) i Helen Mirren (“Książę”) pojawią się razem w serialu pt. “1932”, który będzie prequelem niezwykle popularnego “Yellowstone”. Oboje aktorzy zostali w przeszłości docenieni przez Akademię Filmową: Mirren zdobyła Oscara za występ w “Królowej” (2007), Ford był nominowany do tego lauru za rolę w “Świadku” (1986).

1932 Harrison Ford i Helen Mirren w serialowym prequelu Yellowstone

“Yellowstone” to serial Paramount Network z pogranicza westernu i dramatu, którego twórcą jest Taylor Sheridan. Kevin Costner zagrał w nim Johna Duttona, właściciela rancza w stanie Montana. Mężczyzna walczy z ludźmi, którzy chcą przejąć jego ziemię.

“Yellowstone” doczekał się już prequela pt. “1883”, z udziałem między innymi Sama Elliotta. “Uniwersum” serialu rośnie: powstanie bowiem kolejna odcinkowa produkcja – z rokiem 1932 w tytule. Emisji podejmie się, oczywiście, platforma Paramount+.

W “1932” przedstawiona zostanie historia wcześniejszego pokolenia rodziny Duttonów, która znana jest z “Yellowstone”. Akcja będzie toczyć się w pierwszej połowie XX wieku. Ameryka boryka się z pandemią, bezlitosną suszą, wielkim kryzysem. Możliwe, że Ford i Mirren wcielą się w dziadków Johna Duttona.

Za realizację serialowego prequela odpowiedzialne będą wytwórnie MTV Entertainment Studios, 101 Studios and Bosque Ranch Productions.

Previous Article
Poolman Ariana DeBose

Laureatka Oscara Ariana DeBose w debiucie reżyserskim Chrisa Pine'a

Next Article
Hokus pokus 2 Data premiery

"Hokus pokus 2" - Disney ujawnił oficjalną datę premiery wyczekiwanego sequela

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share