Ukończono zdjęcia do “Hokus pokus 2”. Znamy datę premiery

Hokus pokus 2
Hokus pokus 2 – koniec prac na planie / Foto Prime Movies: Walt Disney Pict., Buena Vista Pict.

“Hokus pokus 2” oficjalnie wchodzi w fazę postprodukcji. Reżyser filmu fantasy ujawnił, że prace na planie zostały ukończone. Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy znów ruszają polować na niewinne dzieci. Efekt ich pracy poznamy już za kilka miesięcy.

Hokus pokus 2 – koniec zdjęć, fani czekają na premierę

Adam Shankman, reżyser sequela “Hokus pokus”, oficjalnie poinformował na swoim profilu w serwisie Instagram, że na planie zdjęciowym padł ostatni klaps. Podziękował członkom obsady i ekipy realizacyjnej za wspólną, natężoną pracę i obiecał zainteresowanym, że kontynuacja ukaże się przed tegorocznym halloween.

Post Shankmana skomentowali m.in. aktorka Yvette Nicole Brown i Froy Gutierrez, który wystąpił w filmie w jednej z ról drugoplanowych. Poza 23-latkiem w “Hokus pokus 2” pojawią się także Doug Jones, Sam Richardson, Hannah Waddingham, Tony Hale, Whitney Peak, Lilia Buckingham, David Torres Jr. i Belissa Escobedo.

Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy powracają, oczywiście, w rolach sióstr Winifred, Sary i Mary Sanderson. Zdjęcia do “Hokus pokus 2” realizowano w stanie Rhode Island, m.in. w miastach Newport, Lincoln i Providence. Obraz ukaże się na platformie streamingowej Disney+ prawdopodobnie w drugiej połowie października 2022 roku.

Fabuła filmu “Hokus pokus 2” prezentuje się następująco:

– Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powołuje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku – halloween.

Previous Article
Champions Woody Harrelson

Woody Harrelson trenerem koszykówki w nowej komedii Bobby'ego Farrelly'ego

Next Article
The Long Night Scout Taylor-Compton

WIDEO: Jeff Fahey i Scout Taylor-Compton w horrorze "The Long Night"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share