Anna Kendrick i Blake Lively powrócą w kontynuacji “Zwyczajnej przysługi”

Zwyczajna przysługa 2
Zwyczajna przysługa 2 – Kendrick i Lively wrócą w sequelu / Foto: Lionsgate, Feigco

Pamiętacie komedię kryminalną “Zwyczajna przysługa” z 2018 roku? W filmie Anna Kendrick zagrała odrobinę ekscentryczną młodą mamę, która zaprzyjaźnia się z absolutnie ekstrawagancką kobietą sukcesu (Blake Lively). Gdy ta przepada bez śladu, ciekawska bohaterka organizuje własne, bardzo chaotyczne śledztwo. Obraz zarobił prawie 100 mln dolarów w kinach i właśnie dlatego doczeka się sequela. Wracają w nim Kendrick i Lively.

Zwyczajna przysługa 2 – Lively i Kendrick wrócą w sequelu

O powstaniu kontynuacji poinformowały studia Lionsgate i Amazon. Na stanowisko reżyserskie ponownie wytypowano Paula Feiga (twórcę między innymi “Pogromczyń duchów” czy komedii romantycznej “Last Christmas”). Anna Kendrick powróci w sequelu jako Stephanie Smothers, a Blake Lively (żona Ryana Reynoldsa) zagra Emily Nelson. W “jedynce” wystąpili ponadto tacy aktorzy jak Linda Cardellini, Jean Smart, Hendry Golding, Rupert Friend, Dustin Milligan i Andrew Rannels.

“Zwyczajna przysługa” zakończyła się w taki sposób, by zostawić “furtkę” otwartą na sequel. Jest niemal pewne, że widzowie kinowi będą chcieli go obejrzeć. Producentami filmu “A Simple Favor 2” będą Feig i Laura Fischer. Jessica Sharzer – która pracowała ostatnio przy “Dziewięciorgu nieznajomych” i była trzy razy nominowana do nagrody Emmy – napisze scenariusz. Zajmie też stanowisko producentki wykonawczej. Wytwórnie Amazon i Lionsgate zaprosiły do współpracy studio Feigco Entertainment.

Filmografię Blake Lively zamyka dramat “Sekcja rytmiczna” (przyniósł jej nominację do statuetki Critics Choice Super Award). Anna Kendrick grała ostatnio w serialu “Love Life”, a w 2021 roku pojawiła się w filmie science-fiction “Pasażer nr 4”, który miał premierę na Netfliksie.

Previous Article
Accident Man 2

Scott Adkins mówi wprost: "«Accident Man 2» będzie najlepszym filmem sztuk walki 2022 roku"

Next Article
1242 Kevin Spacey

Kevin Spacey gwiazdą dramatu historycznego o wnuku Czyngis-chana

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share