Pierwsze zdjęcia z musicalu “Spirited” – w rolach głównych Ryan Reynolds i Will Ferrell

Spirited Ryan Reynolds
Spirited Ryan Reynolds w musicalu o tematyce świątecznej / Foto Prime: instagram.com/vancityreynolds; Apple TV, Gloria Sanchez Prod.

Ryan Reynolds – zapewne w świątecznym nastroju – postanowił podzielić się pierwszymi oficjalnymi zdjęciami z nadchodzącego musicalu ze swoim udziałem. Mowa o komediowym filmie “Spirited”, w którym grają też Will Ferrell i Octavia Spencer.

Spirited Ryan Reynolds pokazał fanom zdjęcia z filmu

Na Instagramie Ryana Reynoldsa pojawił się post wideo stanowiący kolaż różnych zdjęć. Niektóre są oficjalnymi fotosami produkcyjnymi, a inne stanowią wgląd za kulisy filmu “Spirited”. Wpis zebrał dotąd blisko 1,5 mln polubień i został skomentowany m.in. przez nominowaną do nagrody Emmy choreografkę Chloe Arnold. Pracowała ona przy musicalu i zapewnia, że film będzie “magiczny”.

Klip zamieszczono też na Twitterze.

Spirited Ryan Reynolds i Will Ferrell w świątecznym musicalu

Film “Spirited” będzie uwspółcześnioną, utrzymaną w muzycznej konwencji wariacją na temat klasycznej “Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa. Bohaterem będzie samolubny i arogancki mężczyzna, który nienawidzi ludzi. Weźmie on udział w nadnaturalnej podróży – od przeszłości, przez teraźniejszość, aż po przyszłość. Jej celem będzie odkrycie, co spowodowało, że bohater stał się zgorzkniały i pozbawiony empatii.

Role główne przypadły w udziale Ryanowi Reynoldsowi i Willowi Ferrellowi, którego wytwórnia Gloria Sanchez Productions odpowiedzialna jest za realizację obrazu. W obsadzie znajdują się też nagrodzona Oscarem Octavia Spencer, Aimee Carrero, Sunita Mani, Joe Tippett, Anastasia Mousis Sanidopoulos i Jen Tullock. Za reżyserię “Spirited” odpowiadają Sean Anders i John Morris, którzy przygotowali też scenariusz.

Świąteczny musical inspirowany był komedią “Wigilijny show” (1988) z Billem Murrayem. Film ukaże się na platformie streamingowej Apple TV+ już pod koniec przyszłego roku.

Previous Article
Batman Zwiastun

Najnowszy zwiastun "Batmana" z Robertem Pattinsonem zapowiada mroczną rozrywkę w stylu kina noir

Next Article
Willie Garson

"I tak po prostu": Carrie (Sarah Jessica Parker) żegna Stanforda (Willie Garson)

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share