Serial “Cobra Kai” Netfliksa – data premiery 5. sezonu, krótki zwiastun

Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun
Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun / Foto: Netflix, Sony Pictures TV

Znamy datę premiery 5. sezonu serialu “Cobra Kai”. Przebój Netfliksa powróci na nasze ekrany już za około pół roku – 9 września 2022. By uczcić tę ujawnioną informację gigant streamingowy zaprezentował w sieci krótki zwiastun zapowiadający nową serię. Klip jest dostępny do obejrzenia na YouTubie.

Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun serialu, premiera

O czym opowie piąty sezon serialu? Po szokującym finale turnieju All Valley Tournament Terry Silver postanawia poszerzyć imperium Cobra Kai i zamierza wynieść swój styl walki karate na piedestał. Kreese przebywa w więzieniu, a Johnny Lawrence postanawia tymczasowo pożegnać się ze sztukami walki – chce naprawić szkody, które sam spowodował. Tymczasem Daniel LaRusso wzywa do pomocy swojego starego przyjaciela.

Poniżej krótki zwiastun “Cobra Kai” – sezonu 5. – wraz z ogłoszoną datą premiery.

Zdjęcia do 5. sezonu “Cobra Kai” ukończono już w grudniu 2021 roku. Tego samego miesiąca na Netfliksie ukazała się czwarta seria popularnej produkcji. Czy w serialu zobaczymy Andrew Garfielda? Początkowo wiele wskazywało na to, że tak. Aktor sam zadeklarował, że jest wielkim fanem netfliksowego przedsięwzięcia i po cichu sugerował, że chętnie by w nim zagrał. Jednak ostatnio Garfield powiedział, że “zmęczyła go” praca w branży filmowej i potrzebuje “wytchnienia”. 38-latek postanowił tymczasowo zerwać z aktorstwem, przez co występ w “Cobra Kai” jest obecnie mało prawdopodobny.

Serial “Cobra Kai” jest sequelem filmów z cyklu “Karate Kid”. Bohaterami są mistrzowie sztuk walki z oryginalnych produkcji, Daniel LaRusso (Ralph Macchio) i Johnny Lawrence (William Zabka).

Na Netfliksie “Cobra Kai” cieszy się rosnącą popularnością. We wrześniu 2020 roku był to najchętniej streamowany serial w katalogu. Na przełomie grudnia 2020 i stycznia 2021 r. “Cobra Kai” był najchętniej oglądaną produkcją Netfliksa tuż po “Bridgertonach”.

Previous Article
Vendetta Zwiastun

Bruce Willis i Mike Tyson w filmie o potrzebie zemsty. Zobacz zwiastun "Vendetty"

Next Article
The Munsters Roba Zombiego

Zakulisowe zdjęcia z nowego filmu Roba Zombiego o Rodzinie Potwornickich

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share