Bruce Willis i Mike Tyson w filmie o potrzebie zemsty. Zobacz zwiastun “Vendetty”

Vendetta Zwiastun
Vendetta Zwiastun filmu / Foto: Bar None, Vertical, Red Box

Bruce Willis oficjalnie zapowiedział, że zrywa z karierą aktora, ale wciąż ma w zanadrzu kilka niewydanych filmów. Jednym z nich jest akcyjniak “Vendetta” w reżyserii Jareda Cohna – w filmie zobaczymy też Thomasa Jane’a i kontrowersyjnego pięściarza Mike’a Tysona. Premierę zaplanowano na maj, w sieci pojawił się oficjalny zwiastun.

Vendetta Zwiastun nowego filmu akcji z Bruce’em Willisem

Bohaterem “Vendetty” jest William Duncan (znany z “Wikingów” Clive Standen). Córka mężczyzny zostaje brutalnie zamordowana, a policja nie interesuje się rozwiązaniem sprawy. William bierze więc sprawę w swoje ręce – zabija zbrodniarza odpowiedzialnego za odebranie mu córki, w myśl zasady “oko za oko”. Okazuje się, że był to brat wpływowego gangstera. William znajduje się na celowniku bandyty, ścigany jest przez miejską mafię.

Gangstera, Rory’ego Fettera, zagrał Theo Rossi, a w obsadzie znajdują się również Mike Tyson, Derek Russo, Maddie Nichols, Jackie Moore i Kurt Yue. Thomas Jane – znany między innymi z roli Punishera – pojawia się w filmie jako postać imieniem Dante. Najwięcej uwagi skupia wokół siebie Bruce Willis – z powodu jego niedawnej deklaracji o pogarszającym się stanie zdrowia. Etatowy twardziel dużego ekranu przyznał niedawno, że cierpi na afazję – zaburzenie funkcji językowych, którego przyczyną jest częściowe uszkodzenie mózgu. Willis porzucił tym samym aktorstwo i teraz zamierza skupić się na własnym zdrowiu.

Na premierę wciąż czeka kilka filmów, które Willis zdążył nakręcić w ostatnich miesiącach (między innymi “Soul Assassin”, “Paradise City”, “Wire Room”). “Vendetta” ukaże się w Stanach Zjednoczonych już 17 maja, od razu na VOD. Na czerwiec zaplanowano też premierę w Rosji, choć nie wiadomo, czy nie zostanie ona wycofana.

Reżyser “Vendetty”, Jared Cohn, w latach 2009-2022 nakręcił ponad czterdzieści filmów, w tym “Hordę” (2016), “Więzy” (’15), “Party from Hell” (’21) i “Gnijącego Kapturka” (’16). Poniżej zwiastun jego najnowszej produkcji.

Previous Article
Maybe I Do Diane Keaton

Co za obsada! Diane Keaton, Susan Sarandon, Richard Gere i inni w komedii romantycznej "Maybe I Do"

Next Article
Cobra Kai Sezon 5 Zwiastun

Serial "Cobra Kai" Netfliksa - data premiery 5. sezonu, krótki zwiastun

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share