Nowy zwiastun 2. sezonu “Bridgertonów”. Anthony poszukuje narzeczonej, nad bohaterami wisi widmo skandalu

Bridgertonowie Sezon 2 Zwiastun
Bridgertonowie Sezon 2 Zwiastun serialu Netfliksa / Foto Prime: Netflix, Shondaland

W połowie lutego w sieci ukazał się krótki teaser, a teraz Netflix zaprezentował dłuższy, trwający trzy i pół minuty zwiastun serialu “Bridgertonowie”. Zapowiedź wideo na pewno podsyci zainteresowanie fanów, którzy z wypiekami na twarzy wypatrują premiery. Olbrzymi przebój giganta VOD powraca z nowymi odcinkami za dwa tygodnie – 25 marca.

Bridgertonowie Sezon 2 Zwiastun hitu Netfliksa

“Co się wydarzy, kiedy dojdzie do konfliktu obowiązków z prawdziwymi pragnieniami naszego serca? Pojawia się widmo skandalu”. To slogan reklamujący nadchodzący, 2. sezon “Bridgertonów”. Po walentynkowym teaserze hitowy serial Netfliksa doczekał się oficjalnego trailera i jedno jest pewne – nowa seria nakręcona została z jeszcze większym rozmachem niż ta poprzednia.

W zwiastunie pojawiają się między innymi Jonathan Bailey, Simone Ashley, Nicola Coughlan i Charithra Chandran. W nowym sezonie Anthony Bridgerton (Bailey) kontynuuje swoje poszukiwania małżonki i w jednej ze scen zdradza: “Tylko z powodu ogromnej miłości, jaką darzę swoją rodzinę, wybiorę oblubienicę, kierując się głową, a nie sercem”.

Pierwsze spojrzenie na 2. sezon “Bridgertonów” poznaliśmy we wrześniu 2021 roku, podczas konferencji TUDUM, organizowanej przez Netfliksa. Serial bazuje na książkach autorstwa Julii Quinn. Jego bohaterami są siostry i bracia należący do królewskiej rodziny. Widzowie poznają perypetie miłosne kolejnych postaci.

Wysokobudżetowa produkcja zyskała olbrzymie zainteresowanie widzów i zajęła pierwsze miejsce w dwóch notowaniach giganta streamingowego: w tym zestawiającym najpopularniejsze seriale oraz tym z serialami o najdłuższym łącznym czasie oglądania przez subskrybentów.

Bridgertonowie Sezon 2 Zwiastun – wideo

Previous Article
Jakoś to będzie Scena przedpremierowa

"Jakoś to będzie" - przedpremierowy fragment filmu z Dobromirem Dymeckim

Next Article
Red Rocket Recenzja

„Red Rocket” – recenzja znakomicie ocenionego komediodramatu. Simon Rex jako były gwiazdor porno

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share