Andrew Garfield zadeklarował, że jest wielkim fanem “Cobra Kai”. Twórcy serialu marzą o współpracy

Cobra Kai Andrew Garfield
Cobra Kai Andrew Garfield wystąpi w serialu? / Foto Prime Movies: instagram.com/andrew_garfield83

Andrew Garfield (“Spider-Man: Bez drogi do domu”, “Oczy Tammy Faye”) zadeklarował, że jest wielkim fanem serialu “Cobra Kai”. W odpowiedzi twórcy odcinkowej produkcji przyznali, że chętnie zaprosiliby go do współpracy przy kolejnych sezonach. W Polsce hitowy serial emitowany jest przez serwis Netflix.

Cobra Kai Andrew Garfield dołączy do obsady serialu?

Andrew Garfield otrzymał wiadomość wideo od członków serialu “Cobra Kai” – m.in. Ralpha Macchio i Williama Zabki. Deklaracja aktora o tym, że jest fanem produkcji, pozytywnie zaskoczyła też Jona Hurwitza – jednego z showrunnerów. W niedawnym wywiadzie 44-latek powiedział:

— Byliśmy podekscytowani, może nawet roztrzęsieni, gdy dowiedzieliśmy się, jak Andrew zareagował na nasz serial, jak bardzo go pokochał. Wszyscy jesteśmy jego fanami, jest niezwykle uzdolnionym aktorem. Gdyby pojawił się w “Cobra Kai”, dostałby nietypową rolę o nietypowym charakterze, przedstawioną z nietypowej perspektywy – to byłaby postać zupełnie inna niż te, które widzowie znają z serialu. Nie powinienem mówić o konkretach. Kto wie, może Andrew faktycznie zagości w “Cobra Kai”? Nie chciałbym zrujnować tej niespodzianki.

Hayden Schlossberg, inny z twórców “Cobra Kai”, uważa, że Andrew Garfield świetnie odnalazłby się przed kamerą w scenach z Ralphem Macchio (grającym głównego bohatera, Daniela LaRusso). Z kolei producent wykonawczy Josh Heald chciałby, żeby Garfield wystąpił w “Cobra Kai” jako antagonista:

— Czuję, że mógłby sprawdzić się jako miliarder zarządzający firmą technologiczną. Kupiłby wszystkie punkty sprzedaży samochodów w Dolinie.

Serial “Cobra Kai” jest sequelem filmów z cyklu “Karate Kid”. Bohaterami są mistrzowie sztuk walki z oryginalnych produkcji – Daniel LaRusso (Macchio) i Johnny Lawrence (William Zabka). Niedawno ukończono zdjęcia do piątego sezonu serialu.

Cobra Kai Andrew Garfield przyznał, że jest fanem serialu

Previous Article
Willie Garson

"I tak po prostu": Carrie (Sarah Jessica Parker) żegna Stanforda (Willie Garson)

Next Article
Creed III Michael B. Jordan

Michael B. Jordan opowiada o filmie "Creed III" oraz współpracy z Jonathanem Majorsem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share