Premiera “Wednesday” coraz bliżej. Christina Ricci zakończyła prace na planie

Wednesday Christina Ricci
Wednesday Christina Ricci nakręciła już swoje sceny do serialu Netfliksa / Foto Prime: Paramount, Scott Rudin Prod.

Wciąż czekamy na datę premiery serialu “Wednesday”, który przygotowuje Tim Burton dla platformy Netflix. Jenna Ortega występuje w nim w roli tytułowej, a Christina Ricci zagra inną postać – na razie nie ujawniono, jaką.

Wednesday Christina Ricci ukończyła prace na planie serialu

Ricci uczestniczyła niedawno w konwencie Steel City Con w Pittsburghu, gdzie rozmawiała z dziennikarzem serwisu ComicBook.com. Aktorka powiedziała, że zdjęcia do serialu kręcone były w Rumunii i dodała:

— Ukończyłam prace nad serialem dwa tygodnie temu, to było świetne doświadczenie. Kocham pracę z Timem Burtonem, a Jennę (Ortegę – przyp.) uważam za świetną aktorkę. Myślę, że ludzie pokochają ją jako Wednesday.

Materiały do serialu kręcono w Bukareszcie. Choć premiera na Netfliksie wciąż owiana jest tajemnicą, wiadomo, że serial pojawi się na platformie VOD w drugiej połowie roku. Możliwe, że nastąpi to prędzej, niż mogłoby się zdawać, skoro prace na planie zakończono parę tygodni temu. Portale filmowe donoszą, że Ricci zagrała w “Wednesday” “dużą i istotną rolę”, ale szczegóły pozostają nieznane. W obsadzie serialu znajdują się również Catherine Zeta-Jones, Riki Lindhome, Thora Birch, Jamie McShane, Percy Hynes White i Gwendoline Christie.

Serial opowie o Wednesday Addams, która właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. Jeden z sekretów dotyczy jej własnej rodziny.

W latach 90. Christina Ricci wystąpiła w dwóch filmach z serii “Rodzina Addamsów”, grając nikogo innego jak właśnie młodziutką (i sadystyczną) Wednesday. Kreacja przyniosła dziecięcej aktorce uznanie krytyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Hokus pokus 2 Christina Aguilera

Plotka: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu "Hokus pokus 2"

Next Article
Firebird oprotestowany

Gejowski melodramat "Firebird" oprotestowany podczas rosyjskiego festiwalu

Related Posts
Total
6
Share