Premiera “Wednesday” coraz bliżej. Christina Ricci zakończyła prace na planie

Wednesday Christina Ricci
Wednesday Christina Ricci nakręciła już swoje sceny do serialu Netfliksa / Foto Prime: Paramount, Scott Rudin Prod.

Wciąż czekamy na datę premiery serialu “Wednesday”, który przygotowuje Tim Burton dla platformy Netflix. Jenna Ortega występuje w nim w roli tytułowej, a Christina Ricci zagra inną postać – na razie nie ujawniono, jaką.

Wednesday Christina Ricci ukończyła prace na planie serialu

Ricci uczestniczyła niedawno w konwencie Steel City Con w Pittsburghu, gdzie rozmawiała z dziennikarzem serwisu ComicBook.com. Aktorka powiedziała, że zdjęcia do serialu kręcone były w Rumunii i dodała:

— Ukończyłam prace nad serialem dwa tygodnie temu, to było świetne doświadczenie. Kocham pracę z Timem Burtonem, a Jennę (Ortegę – przyp.) uważam za świetną aktorkę. Myślę, że ludzie pokochają ją jako Wednesday.

Materiały do serialu kręcono w Bukareszcie. Choć premiera na Netfliksie wciąż owiana jest tajemnicą, wiadomo, że serial pojawi się na platformie VOD w drugiej połowie roku. Możliwe, że nastąpi to prędzej, niż mogłoby się zdawać, skoro prace na planie zakończono parę tygodni temu. Portale filmowe donoszą, że Ricci zagrała w “Wednesday” “dużą i istotną rolę”, ale szczegóły pozostają nieznane. W obsadzie serialu znajdują się również Catherine Zeta-Jones, Riki Lindhome, Thora Birch, Jamie McShane, Percy Hynes White i Gwendoline Christie.

Serial opowie o Wednesday Addams, która właśnie zaczyna naukę w college’u – Nevermore Academy. Dziewczyna rozwiązuje uczelniane tajemnice dzięki zdolnościom parapsychicznym. Jeden z sekretów dotyczy jej własnej rodziny.

W latach 90. Christina Ricci wystąpiła w dwóch filmach z serii “Rodzina Addamsów”, grając nikogo innego jak właśnie młodziutką (i sadystyczną) Wednesday. Kreacja przyniosła dziecięcej aktorce uznanie krytyków.

Previous Article
Hokus pokus 2 Christina Aguilera

Plotka: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu "Hokus pokus 2"

Next Article
Firebird oprotestowany

Gejowski melodramat "Firebird" oprotestowany podczas rosyjskiego festiwalu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share