“Rodzina Addamsów 2” – ekscentrycy wracają do kin. Posłuchaj utworu Christiny Aguilery o Addamsach

Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2
Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2 – nowa piosenka / Foto Prime Movies: Instagram.com/Xtina; Metro-Goldwyn-Mayer; Bron Animation; Universal

1 października w amerykańskich kinach debiutuje film “Rodzina Addamsów 2”. Miłośnicy makabry i wszystkiego, co nieprzyjemne, wracają na duże ekrany w wielkim stylu. Piosenkę przewodnią do animacji nagrała sześciokrotna laureatka nagrody Grammy Christina Aguilera – możecie posłuchać jej poniżej.

W Polsce kontynuacja świetnie przyjętej kreskówki ukaże się tuż przed halloween, 22 października.

Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2 – nowa piosenka z filmu

Christina Aguilera nagrała piosenkę, która stanowi uwspółcześnioną wariację pamiętnego motywu muzycznego z serialu o Addamsach. Wieloodcinkowa produkcja ukazywała się oryginalnie w latach 1964–1966. Oryginał skomponował Vic Mizzy, a za produkcję nowej wersji odpowiada duet Rock Mafia w składzie Tim James i Antonina Armato.

Co ciekawe ta dwójka współpracowała z Aguilerą już dwa lata temu przy kawałku “Haunted Heart”. Zabarwiony bluesem i jazzem, inspirowany twórczością Billie Holiday utwór promował film “Rodzina Addamsów” i był potem nominowany do nagrody Hollywood Music in Media w kategorii najlepsza piosenka oryginalna z filmu animowanego.

Nagranie “The Addams Family (Theme)” otwiera ścieżkę dźwiękową do filmu “Rodzina Addamsów 2”, która ukazuje się w sklepach muzycznych właśnie dziś. Na soundtracku znalazły się też piosenki Snoop Dogga i Megan Thee Stallion.

Film “Rodzina Addamsów 2” rozpoczyna się w momencie, gdy Gomez i Mortycja z żalem stwierdzają, że ich dzieci dorastają. Wednesday i Pugsley coraz rzadziej spędzają czas z rodzicami i przejawiają oznaki nastoletniego buntu. Na to Addamsowie nie chcą pozwolić. Organizują więc wakacyjną wycieczkę nawiedzonym kamperem, w której uczestniczą też matka Gomeza i nieodłączny wuj Fester. Tej podróży nie zapomną nie tylko Addamsowie, ale też ci, którzy spotkają ich na swojej drodze. Zwłaszcza oni…

Premiera “Rodziny Addamsów 2” w polskich kinach przypadła na 22 października. Film wyreżyserowali Greg Tiernan i Conrad Vernon. W oryginale role głosowe grają Charlize Theron, Oscar Isaac, Bette Midler i Chloë Grace Moretz.

Previous Article
Netflix najczęściej oglądane filmy

Netflix - ujawniono listę największych hitów i najchętniej oglądanych produkcji

Next Article
Cassandra Peterson coming out

Elvira, władczyni ciemności, udzieliła pierwszego publicznego wywiadu po swoim coming oucie

Related Posts
Total
0
Share