“Rodzina Addamsów 2” – ekscentrycy wracają do kin. Posłuchaj utworu Christiny Aguilery o Addamsach

Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2
Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2 – nowa piosenka / Foto Prime Movies: Instagram.com/Xtina; Metro-Goldwyn-Mayer; Bron Animation; Universal

1 października w amerykańskich kinach debiutuje film “Rodzina Addamsów 2”. Miłośnicy makabry i wszystkiego, co nieprzyjemne, wracają na duże ekrany w wielkim stylu. Piosenkę przewodnią do animacji nagrała sześciokrotna laureatka nagrody Grammy Christina Aguilera – możecie posłuchać jej poniżej.

W Polsce kontynuacja świetnie przyjętej kreskówki ukaże się tuż przed halloween, 22 października.

Christina Aguilera Rodzina Addamsów 2 – nowa piosenka z filmu

Christina Aguilera nagrała piosenkę, która stanowi uwspółcześnioną wariację pamiętnego motywu muzycznego z serialu o Addamsach. Wieloodcinkowa produkcja ukazywała się oryginalnie w latach 1964–1966. Oryginał skomponował Vic Mizzy, a za produkcję nowej wersji odpowiada duet Rock Mafia w składzie Tim James i Antonina Armato.

Co ciekawe ta dwójka współpracowała z Aguilerą już dwa lata temu przy kawałku “Haunted Heart”. Zabarwiony bluesem i jazzem, inspirowany twórczością Billie Holiday utwór promował film “Rodzina Addamsów” i był potem nominowany do nagrody Hollywood Music in Media w kategorii najlepsza piosenka oryginalna z filmu animowanego.

Nagranie “The Addams Family (Theme)” otwiera ścieżkę dźwiękową do filmu “Rodzina Addamsów 2”, która ukazuje się w sklepach muzycznych właśnie dziś. Na soundtracku znalazły się też piosenki Snoop Dogga i Megan Thee Stallion.

Film “Rodzina Addamsów 2” rozpoczyna się w momencie, gdy Gomez i Mortycja z żalem stwierdzają, że ich dzieci dorastają. Wednesday i Pugsley coraz rzadziej spędzają czas z rodzicami i przejawiają oznaki nastoletniego buntu. Na to Addamsowie nie chcą pozwolić. Organizują więc wakacyjną wycieczkę nawiedzonym kamperem, w której uczestniczą też matka Gomeza i nieodłączny wuj Fester. Tej podróży nie zapomną nie tylko Addamsowie, ale też ci, którzy spotkają ich na swojej drodze. Zwłaszcza oni…

Premiera “Rodziny Addamsów 2” w polskich kinach przypadła na 22 października. Film wyreżyserowali Greg Tiernan i Conrad Vernon. W oryginale role głosowe grają Charlize Theron, Oscar Isaac, Bette Midler i Chloë Grace Moretz.

Previous Article
Netflix najczęściej oglądane filmy

Netflix - ujawniono listę największych hitów i najchętniej oglądanych produkcji

Next Article
Cassandra Peterson coming out

Elvira, władczyni ciemności, udzieliła pierwszego publicznego wywiadu po swoim coming oucie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share