Sarah Jessica Parker jako czarownica latająca na… mopie. Klip zza kulis filmu “Hokus pokus 2”

Hokus pokus 2 nawiedzi platformę Disney+ tuż przed halloween 2022 roku. Do sieci trafiło nowe, zakulisowe nagranie z planu zdjęciowego.
Hokus pokus 2
Hokus pokus 2 – Sarah Jessica Parker znów jako dowcipna wiedźma / Foto Prime: Buena Vista Pictures, Walt Disney Pict., David Kirschner Productions

Jesienią przyszłego roku na platformie Disney+ ukaże się długo wyczekiwany film fantasy “Hokus pokus 2”. W sequelu kultowej komedii z lat dziewięćdziesiątych powracają Bette Midler, Kathy Najimy i Sarah Jessica Parker. Ta ostatnia na planie zdjęciowym miała okazję dosiąść… mop typu Swiffer. Zobaczcie zakulisowy klip z filmu “Hokus pokus 2”.

Hokus pokus 2 – nowe nagranie prosto z planu zdjęciowego

Do sieci co chwilę przedostają się nowe przecieki z planu – czasem w formie zdjęć, a kiedy indziej klipów. Na profilu “Hocus Pocus Guide” w serwisie Instagram pojawił się filmik z planu, na którym widzimy Bette Midler i Sarah Jessikę Parker. Czarownice unoszą się w powietrze – pierwsza na typowej miotle, a druga na odrobinę nowocześniejszym akcesorium do sprzątania.

Wygląda na to, że twórcy filmu postawili na klasyczne rozwiązania, jeśli chodzi o efekty specjalne i nie planują naszpikować kontynuacji nadmiarem scen CGI.

Hokus pokus 2
Hokus pokus 2klip z planu zdjęciowego / Foto Prime: instagram.com/hocuspocusguide

Hokus pokus 2 – Sarah Jessica Parker i Bette Midler wracają w sequelu

Zdjęcia do “Hokus pokus 2” kręcone są w stanie Rhode Island. Początkowo twórcy posługiwali się roboczym tytułem “Black Flame”, ale zainteresowani dość szybko odkryli, gdzie odbywają się prace przed kamerą. W miejscowości Lincoln specjalnie na rzecz filmu wybudowano farmę, a zdjęcia realizowane są też w Newport i Providence. Zaledwie kilka dni temu, 10 grudnia w dzielnicy Providence o nazwie Federal Hill kręcone były sceny halloweenowe.

“Hokus pokus 2” ma ukazać się na platformie Disney+ właśnie w okolicy 31 października 2022 roku – prawdopodobnie jeszcze przed świętem duchów.

Fabuła filmu prezentuje się następująco:

– Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powołuje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku – halloween.

W sequelu pojawią się Sarah Jessica Parker, Bette Midler, Kathy Najimy, Doug Jones, Whitney Peak, Belissa Escobedom Lilia Buckingham, Sam Richardson, Tony Hale, Hannah Waddingham i Froy Gutierrez.

Previous Article
Odkupienie Zwiastun

Nadchodząca premiera: dramat "Odkupienie" z Jasonem Isaacsem i Ann Dowd

Next Article
American Underdog Zwiastun

"American Underdog" - zwiastun dramatu o tematyce futbolowej. Zachary Levi jako Kurt Warner

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share