Zack Snyder potwierdził, że wystartowały zdjęcia do “Rebel Moon”. Zobacz materiały z planu

Rebel Moon Zdjęcia z planu
Rebel Moon Zdjęcia z planu / Foto: Twitter.com/ZackSnyder

Prace na planie zdjęciowym “Rebel Moon” – nowego filmu science-fiction Zacka Snydera – można uznać za rozpoczęte. Reżyser oficjalnie obwieścił to na swoim profilu w serwisie Twitter.

Rebel Moon Zdjęcia z planu, a na nich Djimon Hounsou

Snyder zamieścił w mediach społecznościowych post o zdawkowej treści: “Dzień 1. #RebelMoon. Zaczęło się”. Dołączył do niego trzy intrygujące fotosy. Pierwsze zdjęcie przedstawia aktora Djimona Hounsou, który pojawi się w filmie jako generał Titus. Widzimy gwiazdora z przybrudzoną twarzą i w stroju przypominającym zdobioną zbroję.

Czytaj też: Sebastián Rulli – znany z serialu “El Dragón: Powrót wojownika” – jako nowy James Bond?

Kolejne zdjęcie daje zainteresowanym wgląd za kulisy – widzimy wnętrze statku kosmicznego. Ostatnia fotografia wykonana została na planie, gdzieś na pustkowiach Kalifornii. Ekipa pracuje między innymi w hrabstwie Inyo oraz Lone Pine.

Zack Snyder wyjawił, że w filmie “Rebel Moon” będzie można odczuć jego kinofilskie zainteresowania: “Poczujecie, że jestem fanem Akiry Kurosawy, ale też serii o Gwiezdnych Wojnach. Że kocham fantastykę naukową oraz kino o wielkich przygodach. Mam nadzieję, że film da początek większemu uniwersum.”

Film ukaże się na Netfliksie. Zack Snyder nakręcił też “Armię umarłych” – inną widowiskową produkcję, która zadebiutowała na platformie giganta VOD. Akcja “Rebel Moon” będzie toczyła się na “obrzeżach wszechświata”, na planecie, która staje się celem brutalnego i zmasowanego ataku. Jedna z mieszkanek ma ściągnąć do swego rodzinnego domu grupę superżołnierzy, którzy pomogą w uratowaniu kolonii.

Obsadę kosmicznego widowiska zasilają m.in. Hounsou, Charlie Hunnam, Cary Elwes, Jena Malone, Doona Bae, Sofia Boutella i Michiel Huisman.

Previous Article
Folwark zwierzęcy Andy Serkis

Powstaje ekranizacja "Folwarku zwierzęcego". Reżyseruje Andy "Gollum" Serkis

Next Article
Hokus pokus 2 Christina Aguilera

Plotka: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu "Hokus pokus 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share