Christina Aguilera przebrana za Statuę Wolności – zdjęcia. Nowojorski festiwal muzyczny LadyLand

Christina Aguilera LadyLand
Christina Aguilera LadyLand – koncert / Foto Prime Movies: Instagram.com/Xtina

Christina Aguilera wystąpiła na nowojorskim festiwalu muzycznym LadyLand, który uważany jest za wielkie wydarzenie na imprezowej mapie Wielkiego Jabłka. Widowisko szczególną popularnością cieszy się wśród osób LGBTQ. Podczas koncertu laureatka sześciu nagród Grammy pojawiła się na scenie w wielu bijących po oczach kreacjach, przebrana między innymi za Statuę Wolności.

Christina Aguilera LadyLand – koncert w Nowym Jorku

Christina Aguilera wystąpiła podczas brooklyńskiego LadyLand Festival 11 września. Tego samego wieczoru na scenie gościli też Caroline Polachek, Nina Sky, The Dragon Sisters czy Michael Magnan. Główną atrakcją był jednak koncert Aguilery, która uważana jest za ikonę gejowską. Artystka pojawiła się przed publicznością w kilku oszałamiających strojach w estetyce kampu. Była między innymi Statuą Wolności, ale szybko pozbyła się górnej części kostiumu, odsłaniając modelujące body w kolorze skóry. Wystąpiła też w charakterystycznych spodniach obnażających pośladki, a później wróciła na scenę w skórzanej spódnicy mini i cekinowym topie z napisem: “I Love NY”.

Christina Aguilera LadyLand
Christina Aguilera LadyLand – koncert / Foto AZN: Geeky Craze, Getty Images
Christina Aguilera LadyLand
Christina Aguilera LadyLand – koncert / Foto AZN: Geeky Craze, Getty Images

Podczas koncertu Christina Aguilera wykonała swoje największe przeboje, jak “Genie in a Bottle”, “Dirrty” czy “Lady Marmalade”, a także kilka mniej znanych utworów, uchodzących za kultowe zwłaszcza wśród społeczności LGBTQ (“Vanity”, “Woohoo”). Występ zakończyła balladą “Beautiful”, która na przestrzeni lat stała się hymnem osób odrzuconych i dyskryminowanych.

Przerywnikiem koncertowego setu był występ nowojorskich drag queens z piosenkami Aguilery (“Not Myself Tonight”, “Bobblehead”, “What a Girl Wants”, “Show Me How You Burlesque”, “Glam”). Na scenie gościnnie pojawiły się Aquaria, Milk, Jaida Essence Hall oraz Dahlia Sin.

LadyLand Christina Aguilera jako Statua Wolności

Koncert Christiny Aguilery spotkał się z pozytywnym odzewem w mediach, chwalony m.in. przez “Billboard” czy “Daily Mail”. Jest też szeroko komentowany w serwisach społecznościowych. Wykonując “Beautiful”, wokalistka zwróciła się do poruszonej publiczności:

— Gdybym tej nocy, w rocznicę 11 września 2001 roku, kiedy zginęło tak wielu ludzi, mogła zostawić wam jedną wiadomość… byłoby to: kochajcie się i zawsze kochajcie innych, siebie nawzajem.

Festiwal LadyLand, organizowany przez Ladyfag, nazywany jest “queerowym świętem” i zawsze przykuwa olbrzymie zainteresowanie nowojorskiego środowiska LGBTQ. W tegorocznej edycji widowiska mogli wziąć udział jedynie uczestnicy w pełni zaszczepieni przeciw koronawirowi.

Christina Aguilera planuje wydać nie jeden, a dwa nowe albumy – jeden nagrany po angielsku, drugi z muzyką hiszpańskojęzyczną. Nie wiadomo, kiedy longplaye ukażą się na rynku, choć początkowo miał to być 2021 rok. Dyskografię artystki zamyka płyta Liberation (2018).

Previous Article
Zaułek koszmarów Guillermo del Toro

"Zaułek koszmarów" Guillermo del Toro z nową datą premiery

Next Article
Beata Kozidrak więzienie

Beata Kozidrak nie trafi do więzienia – adwokat wyklucza taką możliwość. Komentarze gwiazd

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share