Dwayne Johnson: “Muszę zostać następnym Jamesem Bondem”

Dwayne Johnson jako James Bond
Dwayne Johnson jako James Bond? / Foto Prime: Universal, Seven Bucks, Legendary Pictures

Dwayne Johnson wyjawił, że zrobi wszystko, aby przypadła mu w udziale rola następnego Jamesa Bonda. W wywiadzie dla magazynu “Esquire” najlepiej opłacany aktor świata opowiedział o tym, który z członków jego rodziny wystąpił w jednej z bondowskich produkcji.

Dwayne Johnson jako James Bond?

Po premierze “Nie czas umierać” – 25. filmu o przygodach agenta 007 – Daniel Craig przeszedł na szpiegowską emeryturę. Wszyscy zastanawiają się, kto zostanie następnym Bondem. W jednym z ostatnich wywiadów Dwayne Johnson powiedział, że musi przekonać wytwórnie MGM i Eon, by to właśnie jego zatrudniły do współpracy:

— Mój dziadek był złoczyńcą w filmie “Żyje się tylko dwa razy” – wystąpił u boku Seana Connery’ego. To było coś świetnego! Chciałbym pójść w jego ślady i zostać nowym Jamesem Bondem. Nie chcę grać czarnego charakteru. Muszę być Bondem.

Wspomniany dziadek “The Rocka” to Peter Maivia – Amerykanin pochodzenia samoańskiego i jeden z członków federacji wrestlerskiej National Wrestling Alliance. Mężczyzna pojawił się w piątym oficjalnym filmie z bondowskiej serii, gdzie miał okazję stanąć do pojedynku z najsłynniejszym agentem specjalnym świata.

Czy Johnson ma szansę założyć legendarny smoking i wypowie słynne zdanie: “Jestem Bond, James Bond”? Jak brzmiałby jego brytyjski akcent? O tym, kto zostanie nowym agentem 007, przekonamy się zapewne w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Czytaj też: Top 10 – najlepsze filmy o Jamesie Bondzie

Previous Article
Desert Warrior Anthony Mackie

Anthony Mackie pustynnym wojownikiem w filmie "Desert Warrior"

Next Article
Treatment Brian J. Smith

Brian J. Smith ("Sense8") w horrorze psychologicznym o tematyce gejowskiej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share