Netflix pokazał nowe zdjęcia z 4. sezonu “Stranger Things”

Stranger Things Sezon 4
Stranger Things Sezon 4. – zdjęcia z serialu / Foto Prime Movies: Netflix, 21 Laps Entertainment

Dzielni nastolatkowie z miejscowości Hawkins w stanie Indiana znów stawią czoła mocom nie z tego wymiaru. Netflix zaprezentował nowe zdjęcia z serialu fantasy “Stranger Things”. Pierwszy odcinek 4. sezonu będzie miał swoją premierę 27 maja. 1 lipca ukaże się druga połowa sezonu.

Stranger Things Sezon 4. – nowe zdjęcia z wyczekiwanego serialu

Nie cały sezon 4. “Stranger Things” będzie toczył się w Hawkins. “Jedenastka” i Will zaczynają bowiem naukę w Kalifornii, a Hopper więziony jest w rosyjskiej Kamczatce, gdzie strażnicy więzienia zmuszają go do ciężkich prac fizycznych. Tam mężczyzna zaczyna zresztą doświadczać kolejnych paranormalnych zagrożeń. Od pamiętnej bitwy w centrum handlowym Starcourt (która zakończyła sezon 3.) minęło pół roku.

Istotnym wątkiem w sezonie 4. “Stranger Things” wciąż będzie złowroga Druga Strona, ale widzowie poznają też bardziej przyziemne kłopoty bohaterów – którzy są już w wieku licealnym. Robert Englund (słynny filmowy Freddy Krueger) pojawi się w nowych odcinkach jako Victor Creel – obłąkany mężczyzna więziony w szpitalu psychiatrycznym za niedoszłe, brutalne zabójstwa.

Na nowych zdjęciach z serialu, udostępnionych przez serwis Netflix, widzimy prawie wszystkich spośród uwielbianych bohaterów (żadna fotografia nie przedstawia jednak Robin, granej przez Mayę Hawke). Od emisji serii trzeciej minęły trzy lata; naturalną koleją rzeczy jest więc to, że aktorzy wyglądają dojrzalej. Najbardziej widać to po Mike’u (Finn Wolfhard) i “Jedenastce” (Millie Bobby Brown).

Sezon 4. “Stranger Things” będzie liczył dziewięć odcinków, choć portal “Bloody Disgusting” zapowiedział, że będzie to seria “dwukrotnie dłuższa niż poprzednie”. Czy to oznacza, że czekają nas wydłużone odcinki, czy może kilka epizodów bonusowych, stanowiących niespodziankę? Dowiemy się wkrótce.

Previous Article
Ty Sezon 4

Serial "Ty", sezon 4.: trwają prace nad nowymi odcinkami

Next Article
The Munsters Cassandra Peterson

Cassandra "Elvira" Peterson ułożoną agentką nieruchomości. Aktorka opowiada o roli w filmie "The Munsters"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share