Scena usunięta z filmu “Batman”: Bruce Wayne spotyka zdeformowanego Jokera

Batman Scena usunięta
Batman Scena usunięta z filmu / Foto Prime: Warner, 6th & Idaho, DC Films

Od premiery “Batmana” na dużych ekranach minęły trzy tygodnie, ale film wciąż znajduje się na językach kinomanów – nie tylko z powodu swoich sukcesów box-office’owych. Studio Warner Bros. udostępniło na YouTubie niewidzianą wcześniej scenę, która została usunięta z filmu. Występują w niej Robert Pattinson i Barry Keoghan.

Batman Scena usunięta z udziałem Barry’ego Keoghana

Barry Keoghan wystąpił w tegorocznym Batmanie jako Joker, choć w napisach jego postać nazwano po prostu “więźniem w Arkham”. W trzygodzinnym filmie znalazło się miejsce dla jednej tylko, bardzo krótkiej sceny z jego udziałem. Jednak aktor brał też udział w nagraniach dłuższej sekwencji i teraz trafiła ona do sieci. Scena usunięta trwa pięć minut i dla wielu to, że nie wykorzystano jej w “Batmanie” może wydać się zaskoczeniem.

Ponoć Warner usunął scenę z filmu, bo po pokazach testowych spotkała się ona z negatywnym odbiorem widzów. Bruce Wayne (Pattinson) odwiedza pewnego szaleńca w Azylu Arkham i toczy z nim intymną rozmowę. Uwięziony antybohater to, oczywiście, Joker. Kamera bardzo oględnie pokazuje jego zdeformowaną twarz – obraz jest albo rozmazany i nieostry, albo wybiórczo skupiony na poszczególnych częściach ciała (usta, oczy).

Na YouTubie nie brakuje pozytywnych komentarzy (np.: “takiego Jokera chcę zobaczyć w kontynuacji”; “to najupiorniejszy Joker w historii, a praca kamery wzmaga uczucie strachu”). Klip udostępniony przez Warner Bros. zebrał dotąd 44 tys. polubień i został obejrzany 1,7 mln razy.

Już dziś wiadomo, że powstanie sequel – “Batman 2” – z Pattinsonem. Reżyser Matt Reeves na razie nie wie, czy znajdzie się w nim miejsce dla Jokera.

Batman Scena usunięta – wideo

Previous Article
Superman i Lois Sezon 3

Serial "Superman i Lois" oficjalnie przedłużony na sezon 3.

Next Article
Jakoś to będzie Premiera

Premiera kinowa: polska komedia "Jakoś to będzie". Pierwsze recenzje są zachęcające

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share