Serial “Superman i Lois” oficjalnie przedłużony na sezon 3.

Superman i Lois Sezon 3
Superman i Lois Sezon 3. zamówiony przez The CW / Foto Prime: CW, Berlanti Prod., Warner Bros., DC Entert.

Stacja telewizyjna The CW przedłużyła emisję serialu “Superman i Lois” na kolejny, 3. już sezon. Człowiek ze Stali powróci na małe ekrany z nowymi odcinkami, które prawdopodobnie będą miały premierę na początku przyszłego roku.

Superman i Lois Sezon 3. zamówiony przez stację The CW

Superman i Lois” to przebój telewizji The CW. Serial spodobał się widzom i krytykom. Start serii drugiej był dla stacji najchętniej oglądaną premierą sezonu 2021–2022 i największym hitem od czasu premiery “Kung Fu” wiosną 2021. Należąca do uniwersum Arrowverse produkcja chwalona jest między innymi za familjno-udramatyczniony ton oraz szacunek do oryginalnych komiksów o Supermanie.

Nowa produkcja Warner Bros. Television stanowi kolejną adaptację komiksów DC. Lois i Clark, czyli tytułowy Superman, borykają się z rolą rodziców i postanawiają wrócić do Smallville w stanie Kansas. Zamieszkują na tej samej farmie, na której wychował się Człowiek ze Stali. Serial przeplata klasyczny dramat telewizyjny ze scenami akcji. Tych w serialu superbohaterskim nie może przecież zabraknąć.

Obsadzony w roli tytułowej Tyler Hoechlin występował jako Clark Kent w kilku innych serialach z kanonu Arrowverse. Zaliczają się do nich: “Flash”, “Supergirl”, “Batwoman”, “Arrow” i “DC’s Legends of Tomorrow”. Podobnie Elizabeth Tulloch, grająca Lois − widzieliśmy ją jako słynną dziennikarkę we wszystkich wyżej wymienionych produkcjach, zawsze w roli gościnnej.

W Polsce serial emitowany był przez HBO GO.

Inne seriale The CW, których emisja została przedłużona, to “Riverdale”, “All American”, “Flash”, “Nancy Drew” oraz “Walker” – reboot “Strażnika Teksasu”.

Previous Article
Nekrokosm

Twórca "Mandy" z Nicolasem Cage'em kręci "kosmiczny" film dla studia A24

Next Article
Batman Scena usunięta

Scena usunięta z filmu "Batman": Bruce Wayne spotyka zdeformowanego Jokera

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share