Cassandra “Elvira” Peterson ułożoną agentką nieruchomości. Aktorka opowiada o roli w filmie “The Munsters”

The Munsters Cassandra Peterson
The Munsters Cassandra Peterson w filmie Roba Zombiego / Foto Prime: instagram.com/robzombieofficial

Cassandra Peterson – znana szerzej jako Elvira, władczyni ciemności – to amerykańska aktorka i osobowość telewizyjna. Jest znana ze swojego udziału w programie “Movie Macabre”, którego była (upiorną) gospodynią. Niedawno Peterson dołączyła do obsady nowego filmu Roba Zombiego, “The Munsters”.

The Munsters Cassandra Peterson opowiada o swojej roli w filmie

Cassandra Peterson otrzymała angaż do roli Barbary Carr – najlepszej agentki nieruchomości sprzedającej domy w Mockingbird Heights. W filmie “The Munsters” – o rodzinie przyjaznych potworów zamieszkującej amerykańskie przedmieścia – aktorka partneruje m.in. Sheri Moon Zombie i Richardowi Brake’owi. Reżyser już jakiś czas temu udostępnił fotografię, na której widać Peterson, w sieci. Wizerunek Barbary Carr mocno różni się od tego, którym zasłynęła Elvira. Widzimy aktorkę w zachowawczym, różowym stroju i rudych lokach.

Peterson wyznała, że postać Barbary będzie dla niej wyzwaniem i zażartowała: “To ktoś zupełnie inny niż moje dotychczasowe bohaterki, ktoś bardzo ułożony. To zwyczajna kobieta. Przyjęcie takiej roli było ekscytujące i przerażające jednocześnie”.

Pamiętna ekranowa Elvira, władczyni ciemności udała się w podróż do Budapesztu, gdzie realizowane są materiały do filmu. “Na planie zdjęciowym spędziłam wspaniałe chwile. Wszyscy aktorzy byli niesamowici, mieliśmy niezły ubaw”, tłumaczy aktorka i dodaje: “Scenografia, jaką postawili w studiu filmowym, jest po prostu magiczna. Rodzina Potwornickich dosłownie ożyła przed kamerą. To czyste szaleństwo.”

Peterson zapewnia, że widzowie “pokochają” Potwornickich w wydaniu Roba Zombiego. Aktorka pochwaliła też swoją koleżankę po fachu, Sheri Moon Zombie, która jest żoną reżysera i gra w filmie Lily Munster:

— Sheri jest cholernie urocza w swojej roli. Widziałam, że w mediach społecznościowych ludzie zadają pytanie: “Dlaczego Rob stale obsadza ją w swoich filmach”. Bo jest cholernie dobrą aktorką – oto odpowiedź. Dała czadu jako Lily. Widzowie będą zaskoczeni tą postacią, ale ją polubią.

W filmie “The Munsters” tytułowi bohaterowie przybywają do Stanów Zjednoczonych prosto z Transylwanii. W obsadzie znajdują się Jeff Daniel Phillips (Herman Munster), Daniel Roebuck (Dziadek), Sylvester McCoy i Catherine Schell. Film prawdopodobnie ukaże się jeszcze w tym roku, na platformie streamingowej Peacock.

Previous Article
Stranger Things Sezon 4

Netflix pokazał nowe zdjęcia z 4. sezonu "Stranger Things"

Next Article
Men Zwiastun filmu

Zwiastun nowego filmu wytwórni A24 - horroru "Men" od Alexa Garlanda

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share