“The Munsters”: Rob Zombie zabiera widzów na plan zdjęciowy filmu

The Munsters Rob Zombie
The Munsters Rob Zombie zabiera widzów na plan filmu / Foto Prime Movies: instagram.com/robzombieofficial

Robota wre na planie zdjęciowym nowego filmu Roba Zombiego, “The Munsters”. Prace produkcyjne znajdują się na zaawansowanym etapie, co może sugerować, że widowisko ekscentrycznego reżysera ukaże się możliwie jak najprędzej – nie jest wykluczona premiera w drugim kwartale 2022 roku. Zombie zaprezentował na Instagramie nowe, zakulisowe zdjęcie. Przedstawia ono dom tytułowej Rodziny Potwornickich.

The Munsters Rob Zombie zabiera widzów na plan zdjęciowy filmu

W serwisie Instagram pojawił się post Roba Zombiego, opatrzony opisem: “Kolejny dzień przy ulicy Mockingbird Lane”. Na zdjęciu widać upiorną posiadłość bohaterów, która jest idealnym odwzorowaniem tej z oryginalnego serialu telewizyjnego o Potwornickich. Uważni obserwatorzy doczytają się też dwóch nazwisk, widniejących na produkcyjnych fotelach – pierwsze, oczywiście, należy do reżysera, a drugie do Zorana Popovica. Jest operatorem zdjęć, który w przeszłości pracował m.in. przy thrillerze “Circle”.

Wpis Zombiego skomentowała m.in. Sheri Moon Zombie, która występuje w filmie jako Lily Munster (a prywatnie jest żoną reżysera).

the munsters rob zombie
The Munsters Rob Zombie – zdjęcie z planu / Foto Prime Movies: instagram.com/robzombieofficial

Jak widać Rob Zombie chce, by domostwo bohaterów wyglądało identycznie jak to z serialu stacji CBS “The Munsters”, nadawanego w latach 1964–1966. Reżyser był w przeszłości krytykowany za swój reboot klasycznego “Halloween“, w którym Michael Myers wydawał się zgoła odmienną postacią w porównaniu z pierwszymi odsłonami serii.

Obraz o rodzinie przyjaznych potworów, zamieszkujących amerykańskie przedmieścia, prawdopodobnie będzie miał swoją premierę na platformie VOD Peacock. W filmie, poza Sheri Moon Zombie, grają też Jeff Daniel Phillips, Daniel Roebuck i Cassandra “Elvira” Peterson. Phillips będzie małżonkiem Lily Munster – Hermanem. Richard Brake (“31”, “Tajna przesyłka”) występuje w “The Munsters” jako doktor Henry Augustus Wolfgang, obłąkany naukowiec. Pozostali członkowie obsady są na razie nieznani.

Previous Article
Hurt Premiera

Producent "Nieznajomych" i "Oldboya" wrócił z nowym horrorem. Zobaczcie klip z filmu "Hurt"

Next Article
Matrix Zmartwychwstania Klipy

Dwa nowe klipy z filmu "Matrix 4": Morfeusz oferuje Neo czerwoną pigułkę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share